Oznámení: Pronajmu nekomerčně levně v Praze 4, Braniku, 2+1 v rodinné vile I. ka

Oznámení > Pronájem/Ubytování

Zeleny pruh, Braník, ( takže k Jardovi Pecharovi v neděli lze i pěšky ), U Dubu 78, volný ihned ! Jednotlivci nabízím tento nadstandartně zařízený byt 2+1, cca 50m2, včetně všech poplatků za 6500,-Kč/měs, a dvojici 8500,-Kč/měs. Cena je finální včetně všech poplatků za wifi internet, vodné, stočné, plyn, elektřinu, topení ústřední topení, odvoz odpadků, televizi, rádio, atd. Byt je možno si prohlédnout na internetové adrese: http://akcizur11.rajce.idnes.cz/nastenka/ Hezký, čistý, nadstandartně vybavený suterénní byt v tříposchodové rodinné vile po rekonstrukci, volný ihned. Požaduji jednoměsíční vratnou kauci.(Ložnice, obývací pokoj, předsíň, kuchyně spojená s pracovnou, společná koupelna s vanou. Na podlahách koberce a korek, plastová okna.) Garantuji vždy jedno místo k zaparkování přímo před domem !

Vše ostatní dle dohody, možnost využívání společných sklepních prostorů a zahrady. Výborná dostupnost MHD,160 m, přesto autobusy nejezdí před domem. 4 stanice na metro C Budejovicka. Dve stanice na Dvorce, Tram 3,17,21, noční 52
Pronajímám svůj byt z důvodu dlouhodobého pobytu v USA. Pronájem je možný pouze za těchto specifických podmínek. - Nájemné období je omezeno pouze na 15.11. 2011 až 16.5.2012, tedy jen půl roku. - Většina mých věcí ( knihy, ošacení atd. )musí zůstat v bytě. - Byt je možno pronajmout maximálně dvěma osobám bez zvířat. Dům je velice klidný, obývají jej v současné době jen 2-3 majitelé, V bytě je barevná televize, lednička s mrazákem, čtyřplotýnkový sporák s troubou, automatická pračka, wifi internet v ceně a samozřejmě vybavení, nutné k provozu domácnosti.
Rád zašlu jakákoli fota a podklady. Volejte prosím mezi 12 a 15 hodinou. MUDr. Růžička Tomáš Tel.: 608 770 352 - nejlépe po 12. hod. Mail: Prohlídky možné již od pondělí odpoledne 7.11.2011, Návrh nájemní smlouvy mám.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Tomas Ruzicka <>
Stav: vyřízeno
Termín: 20. 1. 2012