Oznámení: Ubytování v Ústí nad Labem

Oznámení > Pronájem/Ubytování

jednoduché ubytování ve dvou pokojích se společnou kuchyňkou

FS ČCE v Ústí nad Labem nabízí jednoduché ubytování ve dvou jedno-dvoulůžkových pokojích se společnou kuchyňkou a koupelnou v přízemí fary v Trmicích.
Trmice jsou de facto obytnou čtvrtí Ústí nad Labem, fara je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. V Trmicích najdete rodem Nosticů postavený zámek (se stálou expozicí železničních modelů a putovními výstavami), barokní kostel sv. Václava, novoromantický ev. kostel (100 let stará kulturní památka v níž nabízíme ubytování)a jezero Milada, které se má v brzku stát vyhledávanou rekreační oblastí. V okolí Ústí n. L. můžete navštívit řadu kulturních a přírodních pozoruhoností, památníků, vyhlídek, cyklostezek, koupališť, hradů a zámků (např.: Střekov, Házmburk, Blansko, Opárno, Větruše, Krásné Březno, Velké Březno, skanzen Zubrnice, Milešovka, Lovoš, Tiské stěny, Přemyslovy Stadice, města Děčín, Teplice, Litoměřice, Drážďany, Lovosice a mnoho jiných míst v Českém i Saském Švýcarsku). Kontakt: tel.: 475 220 482 nebo:
Inzerent: FS ČCE ÚSTÍ nad Labem <>
Stav: vyřízeno