Pěvecký sbor ECHO Zlín

Pěvecký sbor se schází každé úterý od 19 hodin v malém sále evangelického kostela pod vedením sbormistra a celocírkevního kantora Ladislava Moravetze. Od roku 2014 vystupuje pod názvem Evangelický chór Zlín (zkráceně ECHO Zlín). Zpěváci jsou členy různých církví ze Zlína, Zádveřic, Vizovic, Jasenné a Liptálu. Pěvecký sbor doprovází bohoslužby, vystupuje na koncertech nebo se podílí na nahrávání CD pro časopis Český bratr. V roce 2014 se ECHO Zlín zúčastnilo Evropského setkání křesťanů ve Wroclavi, v červenci 2015 sbor spoluúčinkoval při Husovských slavnostech na Staroměstském náměstí v Praze a v červenci 2016 vystupoval na Evropském setkání křesťanů v Budapešti. V rámci oslav pětistého výročí reformace v průběhu roku 2017 účinkoval pěvecký sbor na celocírkevních oslavách v Ratiboři i v během českých dnů ve Wittenbergu. ECHO můžete příležitostně slyšet při zlínských evangelických bohoslužbách nebo během koncertů, které se občas konají ve zlínském evangelickém kostele.

ECHO Zlín