Nápověda: Pravidla pro využívání diskuzních fór Evangnetu

Rádi bychom, aby diskuzní fóra na Evangnetu byla místem přátelských a věcných diskuzí nad aktuálními tématy v církvi i mimo ní. Abychom se vyvarovali zahlcení diskuzních fór nevhodnými příspěvky, stanovili jsme tyto pravidla chování:

v diskuzích nejsou povoleny

  1. neslušné příspěvky a osobní invektivy
  2. příspěvky odporující „netiketě“, hlavně příspěvky znatelně nepřehledné a nečitelné (např. psané velkými písmeny, dlouhé texty bez dělení do odstavců)
  3. diskuze mimo zaměření portálu („offtopic“), resp. příslušných diskuzních fór (správci mohou příspěvek přesunout na jiné fórum, pokud to uznají za vhodné)
  4. do diskuzních fór nepatří (obzvláště dlouhé) osobní „výlevy“, které neumožňují rozumnou diskuzi, ale pouze zahlcují fórum. Všem přispěvatelům takovýchto příspěvků doporučujeme zařídit si osobní blog a tam dle libosti ventilovat své názory.
  5. reklamy, upoutávky, „spam“. chcete-li odkázat na zajímavou stránku, dejte ji do odkazů. Upoutávky jsou v omezené míře povoleny na fóru „Oznámení“.
  6. masivní přesvědčování, misionaření (jedno, zda v barvách an*elů s*etla, ateistů, nebo rozličných křesťanských proudů). Věříme, že každý rozumný člověk hledá svoji cestu životem dle svého svědomí a poznání, rádi uvítáme, když se s námi budete o svůj pohled přátelsky sdílet. Jakékoliv „duchovní násilí“, či vnucováni jakýchkoliv myšlenek sem ovšem nepatří.

Správci Evangnetu si vyhražují právo veškeré nevhodné příspěvky dle svého uvážení bez upozornění smazat, nebo přemístit.

Nápověda (sekce)

Pravidla pro využívání diskuzních fór Evangnetu (článek)

Navigace