Téma: práce na černo

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 13. 10. 2019 01:59
Předmět: práce na černo

Navigace: link | přehled | fórum
Předpokládám, že zkušební směna, je směna bez smlouvy a zdarma. Není to náhodou nezákonné? Asi netušíte, ale od zkoušení je v legální pracovní smlouvě tříměsíční zkušební doba a je za mzdu. Ale fakt je, že takto máte zdarma otroky. Předpokládám, že když inzerujete na evangnetu, jste asi věřící, o to víc mě zaráží váš přístup.
Od: Anonym: Ján--- )
Kdy: 13. 10. 2019 11:19
Předmět: Re: práce na černo

ja praccujem nacerno
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 13. 10. 2019 21:50
Předmět: Re: práce na černo

zkušební směna je v jednotném čísle, má být tedy zřejmě jedna (jako seznamovací). Anonym se hned čile chytá možnosti se realizovat se svojí "znalostí" našich zákonů a útoků na křesťany svoji výčitkou… Anonyme, jste omluven, pokud jste inzerát četl se zájmem o novou práci a dožralo Vás, že byste měl dělat několik hodin zadarmo. V tom případě jsem více než přesvědčen, že by Vám tuto dobu po dohodě a dobrém pracovním nasazení nový zaměstnavatel rád dorovnal. Doporučuji s chutí na nové místo absolvovat pohovor a nastoupit.
Pokud ale jen hledáte důvody k tomu, jak nás tady napadat a osočovat, pak jste chudák, k jehož blouznění se nemá cenu vyjadřovat.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 13. 10. 2019 22:24
Předmět: Re: práce na černo

Chápu to tak, že když si zájemce i zaměstnavatel řeknou ano, tak si to půjde zkusit, a když večer řekne zájemce zase ano, tak se podepisuje smlouva včetně toho dne. Ale i tak to může někdo hbitě nabonzovat a než si v novým kanclíku rozloží noviny, bude tam komando z pracáku. Přemýšlím, že se na to místo příhlásím.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 10. 2019 20:18
Předmět: Cenzura

Nechápu, proč byl vymazán můj dotaz na Anonyma, který nebyl ani sprostý, ani trolí… Čím dál víc si tu připadám jak v České televizi. Anonyme, dal bys mi mejl? Pošlu ti to na mejl. Můj je
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 15. 10. 2019 15:37
Předmět: Re: Cenzura

A co v té vymazané zprávě tedy bylo? Mně připadá, že tu píšete blbosti a už si ani neuvědomujete, že to blbosti jsou. Jako třeba tohle přirovnání k ČT. Že prý cenzuruje. Jako evangnet. Trolí pravda.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 15. 10. 2019 17:07
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Začal jsem psát neslušné slovo. Ale nakonec se nad tou vírou, že ČT necenzuruje, jenom smutně pousměju. 😖
Na křesťanské seznamce byl takový zajímavý inzerát. Přesně v duchu Anonymova humoru. Zeptal jsem se ho, jestli je to jeho dílko. Dotaz jsem dal do samostatného vlákna, abych tady nedával OT. Stejně to smazali. Tak mu dávám ten můj mejl.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 15. 10. 2019 17:26
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Aha. - I já mám vůči zpravodajství ČT odstup. Ale nevěřím, že praktikují cenzuru. Kdyby bylo něco takového prokazatelné, dovedu si představit, jaký frmol by se spustil. Nepřátel má ČT dost.
Od: Anonym: Ladislav Cajthaml--- )
Kdy: 15. 10. 2019 22:01
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Bratře Wrano, byl byste laskavě tak hodný a pásl si toho svého devianta "Janču" někde mimo veřejný prostor, někde v soukromí? Evidentně ho znáte osobně, buďte od té dobroty, navštivte ho někde u vás v Ostravě a promlouvejte mu do dušičky přímo na místě. Žádám vás o elementární míru slušnosti a profesionality. Neprohlubujte utrpení devianta závislého na tomto webu tím, že mu neustále vycházíte vstříc, povídáte si s ním a pomáháte mu trollit. Díky.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 15. 10. 2019 22:26
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Rozhicovaný pane Cajthamle, pozor! Bratr Vrána dávno neslouží v Ostravě a čestné trolí slovo, že jsem ho nikdy v životě neviděl! A dušičky budou až za dva týdny.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 10. 2019 10:32
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Aktualita pro pana Vránu. Dnes jsem četl:
Česká televize po odvysílání sama následně stáhla ze sociálních sítí nepravdivou reportáž, ve které tvrdí, že vedení Střední průmyslové školy v Plzni vyhrožovalo žákům a zakazovalo jim klást při debatě s Andrejem Babišem otázky týkající se kauzy Čapí hnízdo a působení v StB. Podle školy Česká televize zveřejnila neověřenou informaci. Škola dle vyjádření ředitele již podniká právní kroky proti ČT.
Od: Anonym: Ladislav Cajthaml--- )
Kdy: 17. 10. 2019 11:17
Předmět: Re: Cenzura jako na ČT

Jančo, buďte od té laskavosti a místo spisování různých exhibic a nesmyslů na Evangnet vyhledejte odbornou pomoc u psychiatrů, popř. psychoterapeutů. Píšete tu obscénnosti, vyhrožujete účastníkům diskuse fyzickým násilím, sprostě jim nadáváte ("hovado"), šíříte poškozující lži, nenávist, porušujete platné zákony. Sprosté lži používáte jako svůj každodenní pracovní nástroj, přestaňte nás tu zrovna vy dojímat historkami o tom, jak jiní lžou. Konzultujte s psychiatry vaši závislost na tomto webu, na poškozující a trestné činnosti páchané na internetu i vaši potřebu sprosťácky nadávat církvi, jejímž jste údajně členem i jejím jednotlivým členům.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 17. 10. 2019 11:47
Předmět: Re: Cenzura na ČT?

To přece vůbec není o cenzuře.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 10. 2019 11:53
Předmět: Re: Cenzura na ČT!

To né. Toto je o jejím lhaní.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 17. 10. 2019 12:34
Předmět: Re: Lži na ČT?

Mluvil jste o cenzuře. Teď přiznáváte, že to cenzura není. - A mluvíte o lhaní. Lhaní je "vědomě projevená nepravda". Tady se ukázalo, že to vědomě ani úmyslně nebylo, že to byl omyl, špatné ověřování zdrojů. Myslím, že lžete vy. Tím, že lživě označujete něčí jednání za lež. Až budete mít něco fakticky, ozvěte se.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 10. 2019 19:18
Předmět: Re: Lži na ČT!

Jste si naběhl. Nelžu, protože jsem nelhal úmyslně. 😎
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 17. 10. 2019 20:20
Předmět: Re: Lži na ČT!

Tak jsem tomu rozuměl. Že jste zaujatý a jen jste hledal záminku.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 10. 2019 20:24
Předmět: Re: Lži na ČT!

Podle mne když TV řekla, že ve škole zakázali děckám ptat se Babiša na to a ono, a pak vyšlo najevo, že to nebyla pravda, tak TV šíšila lež. Vůči ČT jsem zaujatý tak, jako ona vůči panu premiérovi.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 10. 2019 21:11
Předmět: Re: Cenzura na ČT

Když o cenzuru, tak srovnejme např. kolik prostoru mají na obrazovce Piráti a kolik stejně velká SPD. Kolik malá TOP 09 a kolik větší KSČM. Kolik prostoru má Pochod pro život (stručně v závěru večerních zpráv) a kolik podobně početný Pride (celodenní vstupy po několik dní). Proč Pochod pro život nebyl léta ve zprávách na ČT vůbec, ačkoli štáb tam byl. Proč jsme se o jarním shromáždění proti EU (asi 10 tisíc lidí) dozvěděli na ČT se zpožděním dvou dnů, jen když udělali reportáž o tom, že tam někdo hajloval. O pochodu Aliance pro rodinu, který byl nedávno, vůbec nic. Za to jindy se sejde 15 lidí za potraty nebo pro přijímání imigrantů a vysílá se to i se živým vstupem… Tolik moje pozorování.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 16. 10. 2019 15:33
Předmět: Re: Cenzura

Martin Janča napsal(a):
 Nechápu, proč byl vymazán můj dotaz na Anonyma, který nebyl ani sprostý, ani  trolí… Čím dál víc si tu připadám jak v České televizi. Anonyme, dal bys  mi mejl? Pošlu ti to na mejl. Můj je
Chci zůstat anonym - muž, žena, z Ostravy, Prahy, Českých Budějovic, vyber si.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 16. 10. 2019 15:30
Předmět: Re: práce na černo

Martin Janča napsal(a):
 Chápu to tak, že když si zájemce i zaměstnavatel řeknou ano, tak si to půjde  zkusit, a když večer řekne zájemce zase ano, tak se podepisuje smlouva  včetně toho dne. Ale i tak to může někdo hbitě nabonzovat a než si v novým  kanclíku rozloží noviny, bude tam komando z pracáku. Přemýšlím, že se na to  místo příhlásím.
Jo jo, komando asi pošlu. To je přespříliš rozšířený nešvar v sociálních službách a je nezákonný.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 18. 10. 2019 15:52
Předmět: Re: práce na černo

Řešíte tu nesmysly. Vedete tu žabomyší války o kraviny. Na světě jsou daleko závažnější problémy.
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 18. 10. 2019 17:31
Předmět: Re: práce na černo

Přesně tak Anonyme, celé tohle vlákno, které jste založil je o ničem a řeší se tu nesmysly. Příště trochu přemýšlejte, než budete podobné hlouposti zveřejňovat. Přemýšlíme o ledačems, ale jen málo z toho si zaslouží zveřejnění. Je to tady ztráta času.
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 18. 10. 2019 17:41
Předmět: Re: práce na černo

Abych jen nekritizoval- jsem docela rád, že už se nějakou dobu neřeší deviace. Docela se mi ulevilo, už to trvalo až příliš dlouho!
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 19. 10. 2019 09:08
Předmět: Re: práce na černo

Jiří Polák napsal(a):
 Přesně tak Anonyme, celé tohle vlákno, které jste založil je o ničem a řeší  se tu nesmysly. Příště trochu přemýšlejte, než budete podobné hlouposti  zveřejňovat. Přemýšlíme o ledačems,  ale jen málo z toho si zaslouží zveřejnění. Je to tady ztráta času.
No, tak ty jsi kapitola sama pro sebe. Fanatik nimrající se v nesmyslech.