Téma: spíš co na evangnetu přebývá

Od: Anonym: jedna paní <> ( --- )
Kdy: 26. 11. 2017 00:50
Předmět: spíš co na evangnetu přebývá

Navigace: link | přehled | fórum
…homosexualita…ve všech pádech :-D
Od: Anonym: Petr Tomášek--- )
Kdy: 06. 12. 2017 17:04
Předmět: Re: spíš co na evangnetu přebývá

Když to lidi baví zde o ní psát…
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 07. 12. 2017 20:13
Předmět: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Dnes jsem se dozvěděl z fan klubu, že na tuhle akci prý byl pro muže vstup zdarma (jinak se jedná o velmi drahé vstupné) a pánským divákům prý vstupné proplatily některé americké zdravotní pojišťovny v rámci jakéhosi Programu prevence homosexuality. Akorát se mi zdá, že na záběrech z davu mnoho mužů nevidím, tak nedovedu posoudit, jaký to mělo efekt na tu prevenci homosexuality. Údajně byl zájem mezi anglikány. Nepomohlo by podobné vystoupení i naší církvi? Jak to vidíte vy?
Od: Anonym: Eva Navrátilová <> ( 193.179.12.--- )
Kdy: 07. 12. 2017 21:25
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Vážený pane Jančo, už delší dobu sleduji tuto diskusi a jakožto psychiatr Vám radím, abyste vyhledal odbornou pomoc, neboť to, jak neustále ulpíváte na tématu homosexuality, už hraničí s obsesí, což může být příznakem vážné duševní choroby. Možná by Vám konzultace s odborníkem pomohla ujasnit si priority. Navíc zkušenost z praxe praví, že největšími bojovníky proti homosexualitě bývají skrytí homosexuálové, kteří se tuto skutečnost bojí přiznat i sami sobě a útok je pro ně formou obrany. Nechci Vám pochopitelně nic podsouvat, ale i v případě, že jsou Vaše příspěvky míněny jen jako provokace, není to s Vaším duševním zdravím úplně v pořádku. Vřele proto doporučuji konzultaci u některého z mých kolegů. Přeji Vám v životě jen to dobré.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 07. 12. 2017 21:29
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Jejda!
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 12. 2017 12:05
Předmět: (ne)diskuse

Evě Navrátilové: Pěkně jste to napsala, výstižně a slušně. Díky. Podle Vaší zkušenosti, myslíte, že to Janču může oslovit? - Píšete, že diskuse už delší dobu sledujete, asi jste si všimla, že podezření, že je to skrytý homosexuál, jsme už vyslovili někteří před časem. Asi jste si všimla, že má se svou sexuální identitou problém vůbec, před delším časem tady psala jako žena. Ráda se také stylizuje do role mučedníka, jak tady v diskusích trpí. A je inteligence spíše průměrné či podprůměrné. A máme podezření, že se Janča skrývá i za jmény jiných zdejších trollů (Velký pes?, jeden evangelík?), tedy že jsou její diskuse jí samou vytvořené. Co se z toho všeho dá o té osobnosti dále soudit? - A nejde mi ani tak o rozkrývání její identity, jde mi spíše o zdejší diskusi. Jak s takovým trollem zacházet? Asi i to že o něm tady tak intenzivně píšeme mu dělá dobře? (A možná i dobře tělesně, sexuálně?) A měli bychom tedy ve vztahu k němu dělat něco jinak?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 08. 12. 2017 13:47
Předmět: Re: (ne)diskuse

Kuš!
Od: Anonym: Eva Navrátilová <> ( 193.179.12.--- )
Kdy: 08. 12. 2017 17:08
Předmět: Re: (ne)diskuse

Milý Aleši, dovolím si toto oslovení, neboť jsme si v minulosti tykali, studovali jsme ve stejné době na ETF (Ty jsi byl ve vyšším ročníku), ale nakonec jsem místo černého taláru zvolila bílý plášť :-) Pana Janču vnímám jako jedince, který (ačkoli by on sám tuto skutečnost dost možná nikdy nepřipustil), zoufale volá o pomoc. Jakožto psychiatr pracuji s poměrně problematickými jedinci, většinu mé klientely tvoří drogově závislí a lidé s opakovanými konflikty se zákonem. Pan Janča mi svými projevy tyto mé pacienty hodně připomíná. Většinou jsou to nešťastníci, kteří nevědí, co sami se sebou, a protože nemají kolem sebe dostatečně vstřícné a chápající prostředí, nenaučili se říkat o pomoc adekvátním způsobem. Proto provokují a snaží se na sebe přitáhnout pozornost tímto poněkud nešťastným způsobem v podvědomém očekávání, že si jich někdo všimne a nabídne pomocnou ruku. Ale protože okolí jim na jejich projevy chování zpravidla odpoví stejným způsobem, prohlubují se u nich patologické vzorce chování a vzniká bludný kruh. Útočit na pana Janču nemá smysl, je to, jak správně píšeš, voda na jeho mlýn. Doporučuji proto vstřícný postup s notnou mírou empatie. Třeba potom konečně pochopí, že svým stylem jednání v konečném důsledku ubližuje jenom sám sobě. Přeji krásný adventní čas.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 12. 2017 17:50
Předmět: Re: (ne)diskuse

(Promiň, neuvědomil jsem si, že se známe.)- Ale takové volání o pomoc bych chápal, kdyby šlo o reálného člověka. Tenhle se skrývá za identitu kryptonymní, neodhalitelnou. A mám dojem, že si právě toho užívá. Že to, co, jak Ty píšeš, má skryté i před svým vědomím,skryje ještě pod zrcadlovou maskou trolla. - Občas roztál, a pár rozumnějších otázek a odpovědí jsme si vyměnili, ale pak do toho raději zase sekl svou provokací. - Dokonce si tu v poslední době dal dva inzeráty k seznámení, jestli se nepletu, tak ten první ještě jako dívka Janča, ten druhý už jako Martin. Asi tedy byly míněny vážně a potvrzují Tvou domněnku o jeho opuštěnosti. Tak co ten fantóm asi chce? Mysl člověka je tak složitá…
Od: Anonym: paní s malým psem--- )
Kdy: 08. 12. 2017 19:14
Předmět: Re: Jančo jsi pako

Pan Janča je pako, to se pozná i bez psychiatra.
Od: Anonym: Roman--- )
Kdy: 08. 12. 2017 19:51
Předmět: Re: Jančo jsi pako

S hms taky nesouhlasím ale pako je slabý slovo pro Janču kdybych ho potkal, chytil bych ho za límec.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 12. 2017 19:58
Předmět: Re: Jančo

přátelé, prosím, nechte toho. k odsouzení janči, dokonce ani trolla janči řádky napsané výše směřovat neměly
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 08. 12. 2017 20:33
Předmět: Re: (ne)diskuse

Eva Navrátilová napsal(a):
 Milý Aleši, dovolím si toto oslovení, neboť jsme si v minulosti tykali,  studovali jsme ve stejné době na ETF (Ty jsi byl ve vyšším ročníku), ale  nakonec jsem místo černého taláru zvolila bílý plášť :-) Pana Janču vnímám  jako jedince, který (ačkoli by on sám tuto skutečnost dost možná nikdy  nepřipustil), zoufale volá o pomoc. Jakožto psychiatr pracuji s poměrně  problematickými jedinci, většinu mé klientely tvoří drogově závislí a lidé s  opakovanými konflikty se zákonem. Pan Janča mi svými projevy tyto mé  pacienty hodně připomíná. Většinou jsou to nešťastníci, kteří nevědí, co  sami se sebou, a protože nemají kolem sebe dostatečně vstřícné a chápající  prostředí, nenaučili se říkat o pomoc adekvátním způsobem. Proto provokují a  snaží se na sebe přitáhnout pozornost tímto poněkud nešťastným způsobem v  podvědomém očekávání, že si jich někdo všimne a nabídne pomocnou ruku. Ale  protože okolí jim na jejich projevy chování zpravidla odpoví stejným  způsobem, prohlubují se u nich patologické vzorce chování a vzniká bludný  kruh. Útočit na pana Janču nemá smysl, je to, jak správně píšeš, voda na  jeho mlýn. Doporučuji proto vstřícný postup s notnou mírou empatie. Třeba  potom konečně pochopí, že svým stylem jednání v konečném důsledku ubližuje  jenom sám sobě. Přeji krásný adventní čas.
Pravděpodobně jste tedy studovala i se mnou. Zdravím tedy své bývalé spolužáky :-D
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 08. 12. 2017 20:27
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Myslím si to samé, byť si z toho dělám legraci.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 08. 12. 2017 21:24
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Děkuji sestře za rozbor osobnosti zdarma, v soukromé praxi by mě přišel nejmíň na pětistovku. Nevím, co napsat ostatním, kteří by mě rádi anonymně (!) lynčovali. Jedna paní, druhá paní či paní se psem na vodítku, nebo radši bez něho, spolužáci z ETF, co se domluvili, že mě zbijou před fakultou. 😡 Já ale studouval (naštěstí) na "Pacovské." A ten název fatulty se mi stal asi osudným - tedy ne "Pakovský" Martin Janča, nýbrž "Hus" Martin Janča. Ale jsem připraven trpět pro své přesvědčení jako on. Mýlím-li se v otázce homosexuality, pak mne usvědčte z Písma. Stojím zde a nemohu jinak, lání, bití, plameny - ty mě nezastaví, jakož nezastavily ani mého mistra!
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 08. 12. 2017 22:19
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Martin Janča napsal(a):
 Děkuji sestře za rozbor osobnosti zdarma, v soukromé praxi by mě přišel  nejmíň na pětistovku. Nevím, co napsat ostatním, kteří by mě rádi anonymně  (!) lynčovali. Jedna paní, druhá paní či paní se psem na vodítku, nebo radši  bez něho, spolužáci z ETF, co se domluvili, že mě zbijou před fakultou.  😡 Já ale studouval (naštěstí) na "Pacovské." A ten název  fatulty se mi stal asi osudným - tedy ne "Pakovský" Martin Janča,  nýbrž "Hus" Martin Janča. Ale jsem připraven trpět pro své  přesvědčení jako on. Mýlím-li se v otázce homosexuality, pak mne usvědčte z  Písma. Stojím zde a nemohu jinak, lání, bití, plameny - ty mě nezastaví,  jakož nezastavily ani mého mistra!
Zdravím trpitele a přeji krásně protrpěný večer :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 08. 12. 2017 22:47
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Jedna paní povídala.
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 09. 12. 2017 05:45
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Martin Janča napsal(a):
 Jedna paní povídala.
Kdepak, o velikém osobním utrpení tu vykládáš ty, ne já. Chápu ale, že i martýrium se může stát potřebným a opěvovaným smyslem života.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 09. 12. 2017 06:14
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

mrtvola oživla pod novým nickem….??
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 09. 12. 2017 06:55
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

proč vyčitáte Martinovi když pan"Danihelka" pise,, jako žena"'jedna paní" a to nikomu tady vůbec nevadí ??….
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 09. 12. 2017 17:58
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Asi to bude trefa do černého (a rovnou do taláru). Taky mi ten styl psaní připomíná Danihelku. Ale proč nepátrají jeho spolužáci z fakulty? Mne tady podezírají a pranýřují. A přitom že se tady farář, vystupující zde několik let jako anonym a hulvát, který je pro ostudu nakonec donucen z diskuse na čas odejít, aby se pak vrátil s novým, ženským nickem, to tady nikdo neřeší. Pane Vráno, pane Hodane, paní doktorko, co vy na to? 😞
Od: Anonym: Hodan Daniel jr.--- )
Kdy: 10. 12. 2017 11:00
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Kromě toho, že jste velmi jednoduché jméno pana Wrany dokázal(a) napsat správně pouze jednou, děláte nápadně shodné chyby s "Velkým psem". Nevím, proč bych se měl vyjadřovat k Vašim problémům s tzv. Danihelkou, který myslím nemá s "Jednou paní" společného nic. Je to Váš fantom. Kdybyste zdejší diskuse četl pozorněji, dávno byste věděl, kdo to je. Jeden z učitelů ETF UK se dopustil indiskrece, když jej oslovil jeho skutečným jménem.
Ale vážně: nejsem psychiatr a řešením tu jen vlastní otázky. S paní doktorkou souhlasím, proto bych Vás rád povzbudil, že lékař není Vás nepřítel (ani Danihelka ne, spíš Janča s Velkým psem). Nebojte se důvěřovat odborníkům.
Pěkný 2. Advent.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 10. 12. 2017 13:48
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Vy podezíráte totožnost moji s Velkým psem. Já zase totožnost Danihelkovu s Jednou paní. A nejenom s ní. Možná se mýlím já, možná vy, možná oba dva. Ostatně od doby, kdy se u nicků přestaly zároveň ukazovat IP adresy, které byly poslední malou zárukou toho, že příspěvky diskutujících s různých nicků nepocházejí alespoň z jednoho bytu a stejného počítače, už nelze věřit nikomu a ničemu. Je tady ale věc jiná a zásadní: Vaše objektivnost má velké nedostatky. Zatímco evangelickému faráři a doktorandovi z Vaší fakulty se tady promíjí nejen jeho trolování pod vymyšleným jménem, nýbrž také jeho projevy sproťáren a hulvátství; tak tadyhleten Janča, který je jen nějakým obyčejným řadovým evangelíkem, (je-li jím vůbec - i taková úvaha tady padla a opět z klávesnice Danihelky), který není v evangelické církvi zodpovědný za nic a za nikoho, snad jenom sám za sebe, toho je potřeba jako prvního ukáznit, usměrnit a zkrotit, aby naší církvi neškodil. (A že jí škodí Biblí, to je zavrženíhodné především.)
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 09. 12. 2017 19:54
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Velký pes napsal(a):
 proč vyčitáte Martinovi když  pan"Danihelka" pise,, jako  žena"'jedna paní" a to nikomu tady vůbec  nevadí ??….
Musím se mrknout, jestli jsem se nespletla a nejsem náhodou pán :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 09. 12. 2017 21:15
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Dnes je taková doba, že člověk si nemůže být jistý ani svým pohlavím. Dnes jsi muž a zítra žena. Dnes máš spokojenou rodinu a zítra se probudíš jako homosexuál. Evropská unie učí, že je to normální. A naše církev také. Opatrně tam nakoukněte, ale pozor, to, že tam bude kašpárek ještě nemusí nic jistého znamenat, můžete být žena zakletá v těle muže. A nebo naopak. Ale jak se z vězení těla osvobodit? ČCE je v podstatě orfistická církev. Pomohu po stránce psychologické - snad by v rozhodování mohly pomoci tyto fotky:
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 09. 12. 2017 22:44
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Martin Janča napsal(a):
 Dnes je taková doba, že člověk si nemůže být jistý ani svým pohlavím. Dnes  jsi muž a zítra žena. Dnes máš spokojenou rodinu a zítra se probudíš jako  homosexuál. Evropská unie učí, že je to normální. A naše církev také.  Opatrně tam nakoukněte, ale pozor, to, že tam bude kašpárek ještě nemusí nic  jistého znamenat, můžete být žena zakletá v těle muže. A nebo naopak. Ale  jak se z vězení těla osvobodit? ČCE je v podstatě orfistická církev. Pomohu  po stránce psychologické - snad by v rozhodování mohly pomoci tyto fotky:    Líbí? - Tak jsi muž:  https://www.nafilmy.com/data/img/fp_orig/p-2357-1273675731.jpg    Líbí? Tak jsi homosexuál:  http://www.gaypridemaspalomas.com/wp-content/uploads/2017/02/ProGayEvents-55  .jpg    Líbí? - Tak jsi žena:  http://nafilmu.cz/wp-content/uploads/2014/03/chuck-norris-uzis.jpg    Líbí? Tak jsi pes:  https://www.bazos.cz/img/5/584/82975584.jpg    
A v jaké iluzi žiješ ty?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 09. 12. 2017 22:51
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Mě z toho vyšlo, že jsem muž. Akorát moc neletím na blondýny. Co vyšlo tobě?
Od: Anonym: Anonym88.103.133.--- )
Kdy: 30. 12. 2022 01:33
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Eva Navrátilová napsal(a):
 Vážený pane Jančo, už delší dobu sleduji tuto diskusi a jakožto psychiatr  Vám radím, abyste vyhledal odbornou pomoc, neboť to, jak neustále ulpíváte  na tématu homosexuality, už hraničí s obsesí, což může být příznakem vážné  duševní choroby. Možná by Vám konzultace s odborníkem pomohla ujasnit si  priority. Navíc zkušenost z praxe praví, že největšími bojovníky proti  homosexualitě bývají skrytí homosexuálové, kteří se tuto skutečnost bojí  přiznat i sami sobě a útok je pro ně formou obrany. Nechci Vám pochopitelně  nic podsouvat, ale i v případě, že jsou Vaše příspěvky míněny jen jako  provokace, není to s Vaším duševním zdravím úplně v pořádku. Vřele proto  doporučuji konzultaci u některého z mých kolegů. Přeji Vám v životě jen to  dobré.
Pravdu díte, je to buzna, jak vyšitá.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 09. 12. 2017 09:14
Předmět: Re: Kulturní vystoupení na prevenci homosexuality

Hezké video,,sou tam i další,,mně by to z homosexuality vilécilo,,ale na štěstí jí nemám…..nechce se mi věřit že to i zaplatili pojišťovny..??