Téma: Kazatelé by měli být raději zticha?

Od: Anonym: Jan Kirschner <> ( ---.144.broadband6.iol.cz )
Kdy: 26. 09. 2012 12:17
Předmět: Kazatelé by měli být raději zticha?

Navigace: link | přehled | fórum
Vážení uživatele Evangnetu,
Kamarád katolický kněz Petr Živný píše disertaci o kvalitě kázání a vymyslel dotazník k tématu. Potřebuje 500 odpovědí protestantů a 500 katolíků. Zatím sbírá převážně katolické hlasy a nutně potřebuje pár kovaných protestantů. Proto, pokud máte 2 min času, tak prosím vyplňte odkazovaný dotazník a případně na něj upozorněte i členy Vašich sborů či další evangelíky.
Dotazník je velmi triviální, na můj vkus až moc. Ale kolega Živný tvrdí, že pro získání maxima odpovědí je zjednodušení na místě. Kromě kněžství má také v Miláně psychoterapeutickou praxi, tak asi ví lépe, jak se zeptat,než mi normální smrtelnící :-).
děkuje předem za Váš čas. Dotazník je zde: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/24490/
Od: Uživatel Evangnetu Jan Kirschner <>
Kdy: 28. 09. 2012 09:25
Předmět: Re: Kazatelé by měli být raději zticha?

Vážení uživatele Evangnetu, Kamarád katolický kněz Petr Živný píše disertaci o kvalitě kázání a vymyslel dotazník k tématu. Potřebuje 500 odpovědí protestantů a 500 katolíků. Zatím sbírá převážně katolické hlasy a nutně potřebuje pár kovaných protestantů. Proto, pokud máte 2 min času, tak prosím vyplňte odkazovaný dotazník a případně na něj upozorněte i členy Vašich sborů či další evangelíky. Dotazník je velmi triviální, na můj vkus až moc. Ale kolega Živný tvrdí, že pro získání maxima odpovědí je zjednodušení na místě. Kromě kněžství má také v Miláně psychoterapeutickou praxi, tak asi ví lépe, jak se zeptat,než my normální smrtelnící :-). děkuje předem za Váš čas. Dotazník je zde: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/24490/
Od: Anonym: Jan Kirschner <> ( ---.144.broadband6.iol.cz )
Kdy: 04. 10. 2012 20:21
Předmět: Mají protestanté vyšší nároky na kázání? Posledních deset dní na dotazník!

Posledních deset dní lze odpovědět na dotazník z dílny milánského psychologa. Neváhejte vážení. Výsledky budou publikovány i na Evangnetu. Zatím odpovědělo 66 protestantů, cca 40 katolíků a stejný počet respondentů bez vyznání. Pak doktor děkuje za Váš čas: