Téma: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 22:06
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Navigace: link | přehled | fórum
Už jste viděli nový klip Seleny Gomez?
Při sledování jsem měl krásný pocit, asi jako když se vznášíte na rogale nad krajinou plnou lesů a rybníků.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 06. 06. 2019 17:36
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Martin Janča napsal(a):
 Už jste viděli nový klip Seleny Gomez?    https://m.youtube.com/watch?v=Tztc73r8348    Při sledování jsem měl krásný pocit, asi jako když se vznášíte na rogale nad  krajinou plnou lesů a rybníků.
I homosexuál si je schopen najít objekt lásky v opačném pohlaví. Nikdo není na 100% homosexuál nebo heterosexuál. Rozdíl je ale ten, že homosexuálovi se líbí někdo z opačného pohlaví tak výjimečně, že ho kolikrát ani nepotká. Myslím, že tobě se nelíbí žádná ženská, pouze Selena. To je důkaz, že nejsi vyléčený z homosexuality. Jen sis vsugeroval, že jsi heterosexuál.
Od: Uživatel Evangnetu Roman Skála <>
Kdy: 06. 06. 2019 20:04
Předmět: Re: nechtít akceptovat svou identitu

Anonym napsal(a):
   Martin Janča napsal(a):  > Už jste viděli nový klip Seleny Gomez?  >   > https://m.youtube.com/watch?v=Tztc73r8348  >   > Při sledování jsem měl krásný pocit, asi jako když se vznášíte na  rogale nad  > krajinou plnou lesů a rybníků.    I homosexuál si je schopen najít objekt lásky v opačném pohlaví. Nikdo není  na 100% homosexuál nebo heterosexuál. Rozdíl je ale ten, že homosexuálovi se  líbí někdo z opačného pohlaví tak výjimečně, že ho kolikrát ani nepotká.  Myslím, že tobě se nelíbí žádná ženská, pouze Selena. To je důkaz, že nejsi  vyléčený z homosexuality. Jen sis vsugeroval, že jsi heterosexuál.
To, že je Janča homosexuál, který si to osobně odmítá připustit, zde objevilo již více lidí. Jedno z jeho nejvíce neuvěřitelných až směšných vysvětlení, jak se údajně zbavil své homosexuality, mě i mnoho dalších čtenářů určitě nesmírně pobavilo. Na druhé straně: smát se z jeho zmatku identity moc křesťanské není. Jak se zde vyjádřil již pan farář: je to pošuk. Jen bych dodal, že v mnoha ohledech. Smutné je, že si to odmítá přiznat.
Od: Anonym: A.R. <> ( 195.146.112.--- )
Kdy: 09. 06. 2019 21:30
Předmět: Re: nechtít akceptovat svou identitu

Uživatel Evangnetu Roman Skála napsal(a):
   Anonym napsal(a):  To, že je Janča homosexuál, který si to osobně odmítá připustit, zde  objevilo již více lidí. Jedno z jeho nejvíce neuvěřitelných až směšných  vysvětlení, jak se údajně zbavil své homosexuality, mě i mnoho dalších  čtenářů určitě nesmírně pobavilo. Na druhé straně: smát se z jeho zmatku  identity moc křesťanské není. Jak se zde vyjádřil již pan farář: je to  pošuk. Jen bych dodal, že v mnoha ohledech. Smutné je, že si to odmítá  přiznat.
Jedno? On těch vysvětlení měl víc? :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 06. 06. 2019 20:05
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Že by? 😲
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 06. 06. 2019 20:24
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Bratr Janča má naprostou pravdu ohledně homosexuality v tom, že nikdo není 100% homosexuál. Se svými sklony bojoval a našel vzor ženy, která by jej přitahovala. Je to jeho typ, podobnou, nebo ještě daleko lepší najde, když se za ni bude modlit. I když se s některými Tvými příspěvky neztotožňuji, tak Tě chci ujistit, že pokud to co zde píšeš ohledně hledání ženy myslíš upřímně a vážně, tak to Bůh může požehnat a dokonat v krásný svazek. Má to samozřejmě určité další podmínky. Třeba tu, že se tu budeš méně odhalovat a začneš jednat. S modlitbou objeď nějaké sbory, účastni se křesťanského života. Buduj se tak, abys měl své budoucí ženě co dát, být jí dobrým manželem. Ta chvilka čekání je zkouška, kterou stojí za to podstoupit. Ptej se Pána, jakou má pro Tebe budoucnost a svěř se plně do Jeho rukou. Věř, že Ti to zjeví.
Jedno svědectví:
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 06. 06. 2019 22:19
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Od: Anonym: jeden evangelík--- )
Kdy: 07. 06. 2019 11:08
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

a to jako proč? Proč by měly být v evangelickém zpěvníku písničky nějaké teen-popíkové americké zpěvačky? Máš ty úctu k našemu kancionálu a k evangelické hudbě?
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 07. 06. 2019 20:46
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

ať si do kancionálu vloží její obrázek (slušný), když mu to pomůže jej častěji v modlitebně i doma otvírat. Rozhodně menší zlo než ty naše liberální tendence. Martine Jančo, stejně mi ale připadá že si z nás děláš jen srandu, to není možné abys to myslel vážně :-) Pamatuj, Bůh požehná upřímné srdce, posměvač má úplně jiná zaslíbení..
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 07. 06. 2019 22:34
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Obrázek Seleny (slušný) mám vlepený v Bibli na vnitřní straně obalu. Zpěvník nemám, ten si půjčuji erární v kostele. Jak třeba říká Sociální nauka církve, že například i prací člověk oslavuje Hospodina - ač běžně chápeme práci jen jako nutné zlo pro výdělek, tak já mám zase takovou svoji spiritualitu v souvislosti se Selenou. Ale tomu by nerozuměl ani spirituál pan Vrána…
Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 08. 06. 2019 20:34
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Jedna romská sestra ze sousedního sboru u nás ve městě je jí docela podobná….
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 08. 06. 2019 20:51
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Fakt nekecáš? Honem mi pošli na ni kontakt! Odkud je? Přijedu k nim hned zítra ráno na bohoslužby.
Od: Anonym: A.R. <> ( 195.146.112.--- )
Kdy: 09. 06. 2019 21:33
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Martin Janča napsal(a):
 Fakt nekecáš? Honem mi pošli na ni kontakt! Odkud je? Přijedu k nim hned  zítra ráno na bohoslužby.
Ale, ale… A co ta tvoje holka z Ukrajiny nebo z Ruska nebo odkud vlastně…?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 10. 06. 2019 10:14
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Z Ruské Federace. Píšeme si skoro každý den. Evgeniya slibuje, že za mnou přiletí. Já mám ale už obavy, že to bude na svatýho dyndy, nebo ještě jindy. Rozhodl jsem se, že budu trochu hledat dál a omluvím se jí. Rómská dívka by mi nevadila, pokud vypadá jako Selena, a má-li třeba něco našetřeno, tím lépe. Selena je taky poloviční černoška. Ona Evgeniya je i dost chudá a myslí si, že si migrací k nám polepší. A to se otevřeně přiznám, že nehodlám dělat někomu bankomat.
Od: Anonym: A.R. <> ( 195.146.112.--- )
Kdy: 09. 06. 2019 21:31
Předmět: Re: Selena Goméz do kancionálu!

Jiří Polák napsal(a):
 Bratr Janča má naprostou pravdu ohledně homosexuality v tom, že nikdo není  100%  homosexuál. Se svými sklony bojoval a našel vzor ženy, která by jej  přitahovala.  Je to jeho typ, podobnou, nebo ještě daleko lepší najde, když se za ni bude  modlit.  I když se s některými Tvými příspěvky neztotožňuji, tak Tě chci ujistit, že  pokud to co zde píšeš ohledně hledání ženy myslíš upřímně a vážně, tak to  Bůh může požehnat a dokonat v krásný svazek. Má to samozřejmě určité další  podmínky. Třeba tu, že se tu budeš méně odhalovat a začneš jednat. S  modlitbou objeď nějaké sbory, účastni se křesťanského života. Buduj se tak,  abys měl své budoucí ženě co dát, být jí dobrým manželem. Ta chvilka čekání  je zkouška, kterou stojí za to podstoupit. Ptej se Pána, jakou má pro Tebe  budoucnost a svěř se plně do Jeho rukou. Věř, že Ti to zjeví.    Jedno svědectví:    https://www.jesus.sk/svedectvi/Buh_mi_pomohl  
Sklony? Ty děláš, jako kdyby byla homosexualita něco špatného.