Téma: Je z biblického hlediska lepší být gerontofilním heterosexuálem nebo homosexuálem?

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 04. 06. 2019 15:51
Předmět: Je z biblického hlediska lepší být gerontofilním heterosexuálem nebo homosexuálem?

Navigace: link | přehled | fórum
Je lepší vztah dvacetileté s devadesátiletým nebo dvou homosexuálních třicítek. Koho byste pane Wráno raději přijal do sboru?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 04. 06. 2019 20:32
Předmět: Re: Je z biblického hlediska lepší být ontologickým bytím nebo homosexuálem?

Dvacetiletá osoba je dospělá, tak asi bych tam problém neviděl, i když je to divný. Já bych si taky ve dvaceti klidně nabrnknul devadesátiletou paliativní manželku, pokud by byla bohatá.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 05. 06. 2019 10:05
Předmět: Re: Je z biblického hlediska lepší být ontologickým bytím nebo homosexuálem?

Martin Janča napsal(a):
 Dvacetiletá osoba je dospělá, tak asi bych tam problém neviděl, i když je to  divný. Já bych si taky ve dvaceti klidně nabrnknul devadesátiletou  paliativní manželku, pokud by byla bohatá.
Ty by sis nabrknul kokoliv, pokud by měl peníze a byl by je ochotný do vás cpát.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 11:56
Předmět: Re: Je z biblického hlediska lepší být ontologickým bytím nebo homosexuálem?

Přiznávám se, že asi ano.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 05. 06. 2019 14:42
Předmět: Re: Je z biblického hlediska lepší být ontologickým bytím nebo homosexuálem?

Martin Janča napsal(a):
 Přiznávám se, že asi ano.
Vaše vlastnost prahnutí po penězích druhého je amorálním úpadkem Vaší osobnosti.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 17:28
Předmět: Re: Je lepší být za pedofila nebo strádat na pracáku?

Byl jsem nedávno na přednášce o paliativní péči. Lektorka tam znímila zajímavou věc. Prý si stále častěji berou mladé dívky staré muže. Důvod - finanční zabezpečení. Proč makat, když lze udělat šťastným někoho, kdo touží po lásce, avšak je hendikepovaný věkem. A pro tu mladší stanu to má výhodu finanční, potažmo do budoucna dědickou. A jednou si zase vy najdete mladší protějšek, kterému svůj majetek po původním starším partnerovi na smrtelné posteli přenecháte…
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 06. 2019 17:59
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

A cituji jen jednu větu: "I v současné době, stejně jako dříve, se vyskytují manželství s velkým věkovým rozdílem mezi partnery, ale dnes je jich mnohem méně."
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 20:43
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

No tak vidíte, přesně jak jsem říkal.
"Páry, kde od sebe muže a ženu dělí velký věkový rozdíl, dnes potkáváme čím dál častěji…"
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 06. 2019 21:44
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

Zajímavý rozpor, že? Možná proto, ten můj článek je založený na tvrdých statistických datech, zatímco dnešní lajfstajlové časopisy staví často na dojmologii. Ale ni, důležité to pro mě není.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 21:56
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

Vy mě ale serete, pane Vrána. Zase jste mě dostal. Myslel jsem si, že vás přechytračím. Akorát mi se na tom odkazu zobrazí jen čistá bílá stránka, prostá jakýchkoliv tvrdých dat. No i tak lepší než minule, kdy se na mne po načtení vašeho linku vykulila ta ňadra.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 06. 2019 22:12
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

Aha, zkouším to a nevím, proč odkaz nelze zkopírovat. Článek se jmenuje Věkové rozdíly mezi manžely nyní a v 18. století tak jestli vás to zajímá, dejte si to do vyhledávače.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 06. 2019 22:21
Předmět: Re: pedofilně věkový rozdíl mezi manželi

No počkat. Srovnávat léta 17xx s dneškem? Není to mimo? To byla jiná situace. Já myslel srovnat třeba za posledních 50 let.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 06. 2019 22:28
Předmět: Re: věkový rozdíl mezi manželi

To jste neřekl. Možná i to by se dalo dohledat. Ale nechci už tomu věnovat čas.
Od: Anonym: A.R. <> ( 195.146.112.--- )
Kdy: 09. 06. 2019 21:34
Předmět: Re: Je z biblického hlediska lepší být ontologickým bytím nebo homosexuálem?

Martin Janča napsal(a):
 Přiznávám se, že asi ano.
Tak to řekni rovnou, že jsi prodejná šlapka a nehraj si tady na věřícího dodržujícího náboženské zásady.