Diskuze k článku: Léto Hospodinovy milosti

Postřehy ke koncepci rekreačního střediska Herlíkovice.
Začátkem června si kostel v Herlíkovicích připomene 110. výročí dokončení. Kostel je svědkem minulosti této krásné krkonošské lokality. Byl postaven komunitou německých evangelíků a po odsunu Němců přešel pod správu Českobratrské církve evangelické. První české bohoslužby se zde konaly 18. července 1948. Církev v několika poválečných letech vykoupila okolní chalupy od národních správců konfiskovaného majetku.

Téma: Sezonní pracovníci a marketing

Od: Anonym: Jan Kirschner <> ( ---.72.broadband6.iol.cz )
Kdy: 28. 05. 2014 00:33
Předmět: Sezonní pracovníci a marketing

Navigace: link | přehled | fórum
K článku lze ještě doplnit, že sezoná nemusí být jen zimní a o letních prázdninách, ale v Herlíkovích je dost hostů i o jarních víkendech nebo podzimních svátcích. Při vyšší sezonní obsazenosti by si na baru nebo v kuchyni třeba rádi přivydělali studenti nebo důchodci, či různí živnostníci, kteří se mohou časově přizpůsobit. Věřím, že při dobré propagaci by se lidé našli.
Marketingovou pracovnici též nemusíme nutit lovit hosty :-) pro Chotěboř, Beleč a další střediska, ale třeba by si střediska s hosty mohla více vypomoci. Záměrem asi bylo, aby tuto koordinaci dělal (a možná že i dělal dobře) člověk na pozici programového pracovníka, z kterého jsme v článku trochu udělali obětního beránka. Pokud by se našlo dost sezonních pomocníků, věřím, že vlastní marketing by si vedení HD bylo schopno z větší části zajistit. O obsazennost střediska by se však nemělo usilovat za každou cenu v termínech, kdy není zájem. To přináší jen stres a špatnou náladu.
Od: Uživatel Evangnetu Jan Kirschner <>
Kdy: 28. 05. 2014 01:02
Předmět: Historie Herlíkovic z pera Jiřího Svatoně

Pro zájemce ještě přikládám odkaz na ručně psanou historii Herlíkovic od pana Svatoně. Moc milý člověk.
Od: Anonym: HonzaH <> ( ---.nat.epc.tmcz.cz )
Kdy: 25. 11. 2019 11:32
Předmět: Re: Sezonní pracovníci a marketing

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to myšleno s tím marketingem? Myslíte jako propagaci této události nebo celkově propagaci včetně webových stránek a reklamy? Na to by bylo dobré podle mě oslovit nějakou takovou firmu, která vám vše kolem zařídí. Tady přikládám odkaz na článek https://topranker.cz/chcete-zvysit-navstevnost-webovych-stranek-nasledujte-tyto-4-kroky/ který by mohl pomoci.