Diskuze k článku: Výběrové řízení na místo ředitele střediska Diakonie ČCE v Praze 5 - Stodůlkách

Správní rada Diakonie ČCE, Belgická 22, Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele střediska Diakonie ČCE v Praze 5 - Stodůlkách. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 30. července 2008. Výběrové řízení bude konáno 12. srpna 2008 ve středisku.

Téma: nikoho to nenapadne

Od: Anonym: ja jana <> ( ---.unet.cz )
Kdy: 12. 08. 2008 16:23
Předmět: nikoho to nenapadne

Navigace: link | přehled | fórum
teda ja nevým,ale proč se nerozhlédnete ve vlastních řadách.myslím,že není tak složité najít šikovného člověka co rozumí své práci.přeji hodně štěstí při hledání.jana
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 13. 08. 2008 10:24
Předmět: Re: nikoho to nenapadne

Vážená paní (příp. slečno), jako byste nevěděla, že na pozici různých vedoucích a ředitelů se většinou výběrové řízení dělá; není-li to snad dokonce podle zákona povinností (nejsu právník takže nevím), ale pokud ne, může to mít i občanské sdružení ve stanovách. Krom toho výběrové řízení nevylučuje to, že se může ucházet někdo z vlastních řad. PS: příště si raději zkontrolujte pravopis - "nevým" je docela do očí bijící ;-)
Od: Anonym: ja jana <> ( ---.unet.cz )
Kdy: 13. 08. 2008 11:53
Předmět: Re: nikoho to nenapadne

nevým s tvrdým y bylo úmyslné a to Vaše "nejsu" milý pane nebo mladíku je také do očí bijící.Chtělo by to slovník pravopisu že? A ještě něco. Vy jste vůbec nepochopil proč jsem to napsal(a).Dotyčná osoba "z vlastních řad" se těžko přihlásí, když ví, jaká je situace při výběru řízení. Jde jen o dosazení známých na lepší místa. Jenže o tom je těžké s Vámi diskutovat když nevíte o co jde. Tak to nechte kompetentním a bude to lepší.Přeji hezký den
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 13. 08. 2008 12:03
Předmět: Re: nikoho to nenapadne

Přesně jsem čekal, že se toho "nejsu" chytnete, ale budiž.. Brno je Brno ;-)
Od: Anonym: ja jana <> ( ---.unet.cz )
Kdy: 13. 08. 2008 14:05
Předmět: Re: nikoho to nenapadne

Tak a dost.Nejsme tady od rozboru pravopisu. Chtěla jsem jen poukázat na problém ve Stodůlkách při výběrovém řízení. Nakonec nikde ani není zvěřejněno jak to dopadlo. Takže přeji všem hezký den.Jana