Diskuze k článku: Oprava věže evangelického kostela v Olešnici ve finále soutěže o nejlépe opravenou památku Jihomoravského kraje

Jihomoravský kraj poprvé vyhlásil Soutěž o nejlépe opravenou památku. Do finále soutěže, jejíž vítěz a další dva ocenění mohou získat nemalou finanční odměnu, se dostala také oprava věže evangelického kostela v Olešnici. Přečtěte si o tom více a podpořte v hlasování olešnické.

Téma: Ocenění.

Od: Anonym: Eva Otterová <> ( ---.fnhk.cz )
Kdy: 18. 03. 2008 14:15
Předmět: Ocenění.

Navigace: link | přehled | fórum
Při hlasování jsem podpořila Olešnici bez váhání.Podpořila bych ji znovu. Dovedu si představit, co všechno muselo být překonáno, aby se stavba dostala do této podoby. Činnost paní farářky i členů sboru oceňuji. Opravy budov jsou v našich podmínkách dlouhodobou zátěží, která však zase jinak podporuje sebevědomí sboru a utužuje jakési pracovní společenství. Přeji hezké svátky.