Diskuze k článku: Změna je život - i v názvu časopisu pro mládež?

Na poslední poradě zástupců mládeže ze seniorátů v Brně byla formou petice zveřejněna výzva k hledání nového názvu evangelického časopisu pro mládež. Jak se má Bratrstvo jmenovat? Můžete sdělit svůj názor.

Téma: časopis

Od: Uživatel Evangnetu Vojtěch Máca <>
Kdy: 11. 04. 2007 15:21
Předmět: časopis

Navigace: link | přehled | fórum
Ne, že bych nebyl pro pokrok a inovaci, ale zdá se mi, že pro časopisy, seriály a noviny není dobré měnit název. No, ale když už, tak už. Navrhuji "kuklux klan" nebo "Evangelický Informační Časopis" či "Evangelický Informační Měsíčník". Mohl by mít zkratku "EIČ" "EIM". Jo a chtěl bych být v redakční radě. Nejlépe šéf.
Od: Anonym: Tomáš Groll <> ( ---.strcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz )
Kdy: 16. 05. 2007 17:30
Předmět: Re: časopis

Vojto, chceš být v redakční radě? Není problém. Redakční rada je otevřená. Napiš na , že bys rád spolupracoval s Bratrstvem a zaručuju ti, že nebudeš odbyt. S tím šéfováním si nejsem jistý, ale i to je možné. Nejlepší čas pro zapojení je kdykoli, a zvláště je to vhodné na podzim - říjen, listopad, kdy se na ročníkových redakčních radách připravuje koncepce celého ročníku. Jo, a tohle platí pro každého. Čím širší bude redační kruh, tím pestřejší a zajímavější bude Bratrstvo.