Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: Předmanželský sex

Od: Anonym: Jakub Pavlicek <> ( ---.dobruska.net )
Kdy: 27. 04. 2012 22:34
Předmět: Re: Předmanželský sex

Väzení spoludiskutujici,
zdravím vás jako člen Cirkve Bratrske, se kterou má CCE historický i teologický pomerne blízko, i kdyz ve spouste veci si držíme odlišná stanoviská, presto mi dovoľte popsat muj názor jako nezávislé osoby lol
Procital jsem si toto vlakno a myslím si, že sex pred manzelstvim i mimo manzelstvi je hrich. Hrich se totiž dá preložiť jako minuti se cile. Koupim si novou audinu a budú s ní jezdit 50 mimo obec, protoze neverím vyrobci, že jede 250…
Z logiky veci mi prijde postaviť otázku obracene… Dopoustim se chyby a mijim se cile resp. Hresim pokud počkám až do manzelstvi? Rozhodne ne! Naopak, muzu si byť 100% jisty, že jsem nič nezkazil… A pokud me trápi otázka abych neudelal neco spätne, tak si počkám a udelam to radsisi dobre a nemusím to resit:-)
Navic mi prijde že prvni, skym to mám resit a ptat se, co je správne, je Buh… Modlitba a dokazovaní se Jeho na to, co je v jeho ocich správne a touha, aby osvetlil, co a jak se chovať,počkať či nepockat, a neverím tomu, že by neodpovedel… Otázka zni, jestli jsme ochotní aby nám kecal do života a abychom se chovali tak jak chce On… Nekde v mp3 mám prednášku kazatele ČB Davida Nováka na téma Alternativni sex kde o tyhle otazce mluvi a zasazuje ji do kontextu Bible i dnešní doby, zitra sem hodím link na stazeni a doporucuju poslech a zajimaly by me vaše názory

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód