Systematické otázky


Odpověď na příspěvek: Re: teodicea

Od: Anonym: Brikeš---.blue4.cz )
Kdy: 04. 11. 2006 23:40
Předmět: Re: teodicea

Koukám, Andělíčku, můj Brnostatičku
dlouho sem tu nebyl a Ty ses nám tu pěkně rozjel ;)
…nenechali pomocí násilí, jako jste tak činili jinověrcům
Ále fuj fuj! takový metody se nám příčej a hnusej - teče u toho červená a to já nerad. my spíš sme na takový ty rozumný argumenty a laskavý napomínání. Jo a tendleten, vosobní příklad - ten je taky důležitej, pamatováka na to!
římská církev u moci
č'éče, nestíhám valit voči! Nedávno sem byl v antíku a koupil sem si tam takovej papírovej salát vod nějakýho Říčana, to byl prej nějakej váš guru, prej Štyry vyznání nebo jak. No a tam je to samý Athanasiánum, co se k němu taky známe a znaj se k němu katolíci a taky kucí luteránský a další denomynace, tak sem myslel že se to jako v tý ČCE taky používá a že budem jako kamarádi. Jenže's mě, č'éče tak nějak vyved z vomylu. Koukám, jak to tu čtu, že ste se asi předělali na nějaký jiný konfese, podle kterejch je putna jestli teda ten Ježíš byl Bůh nebo ne, ale místo toho vyznáváte, jaký hadry maj mít faráři na sobě. A Ty ještě na mně hned s rímanama… Sem si nějak splet dvéře, sorry :-(
že bych přestoupil na římské náboženství?
Né né, to je nějaká mejlka - římské náboženství = že bys jako panáčkoval před Jóvišem a Merkuriášem, to bych Ti teda neudělal, že bysme tu měli "pohánka" jak říkávala nebožka prateta, to né, to by mi vobtížilo svědomí.
děláš to pro své osobní uspokojení?
to bych si nikdá netrouf, ale viděl sem, jak tady tak chytře mluvíš tak sem si řek: udělám mu radost, andělíkovi boubelatýmu, a přejdem na řeč vyšší ourovně, ať to má fazónu. Jenže sem se sek, samá voda, ale jak vidíš usilovně pracuju na tom, abysme si to řekli tak nějak vobyčejnsky, po dělnicku…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód