Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Svěcení Neděle

Od: Anonym: Oleg Žebro <> ( ---.jkservis.net )
Kdy: 13. 03. 2015 14:17
Předmět: Re: Svěcení Neděle

Petr napsal(a):
  Článek-biblický,logický a konečně k věci.
Omlouvám se, ale otázku soboty jsem hledal na internetu a otevřel se mi tento web. Přečetl jsem ty čtyři dlouhé roky diskuze. Pochopil jsem, že tato otázka vyvolává u křesťanů neskutečný velký spor!! Že by bible měla pravdu ohledně proroctví? Vypadá to tak. Sobota a neděle rozpóluje tento svět na dva tábory. Tak jsem to viděl v tomto diskuzním fóru. Kam budu patřit já a ty? To zůstává na osobním rozhodnutí. Bůh nechává svobodnou vůli. V tom je ta Jeho láska k nám. Ale je jisté podle bible: Boha se boj, přikázání Jeho zachovávej, nebo na to člověku všechno záleží. Poněvadž všeliký skutek Bůh přivede na soud, i každou věc tajnou, buďto dobrou nebo zlou.(Kazatel 12,13-14) A aj přijdu brzo a odplata má se mnou, abych odplatil jednomu každému podle skutku jeho. Blahoslavení, kteří zachovávají přikázání Jeho, aby měli právo k dřevu života a aby branami vešli do města. (Zjevení Jana 22,12.14) Ještě jsem ohledně soboty a neděle našel video s přednáškou o zákoně. Tu je odkaz https://www.youtube.com/watch?v=hU3dYApLDpo Přeji vám důsledné hledání, neb jak jsem pochopil, je to otázka mého věčného života.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód