Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: panu Vejvodovi

Od: Anonym: David protest <> ( ---.8-3.cable.virginmedia.com )
Kdy: 29. 01. 2012 17:44
Předmět: panu Vejvodovi

Tento komentář je absolutně nesmyslný. Snad se tu snažím jen psát pravdu ne? Proč mi to vyčítáte? POkud píšu lži, pak mi je vyvraťte, pokud ne tak laskavě dejte pokoj. To, že píšu bez toho, abych před každou větou napsal "milovaný pane Lachtane", to není vaše věc. Jak byste si to představoval, aby to bylo s láskou? Tato diskuse není určena pro nevěřící, vynadejte tedy panu lachtanovi, že sem leze. Nevšiml jsem si ani, že byste takhle napomínal velice agresivního a arogantního pana Wranu, který nepsal nic jiného než urážky. Jste to ale pěkný pokrytec, jen co je pravda. Pokud vím nikoho jsem neurážel, jediná moje chyba byla, že jsem psal pravdu. Pokud to nesnesete, tak rovnou řekněte, že chcete, abych psal cokoli, hlavně aby to nebyla pravda a aby to znělo dobře vašim uším. Dejte už mi pokoj laskavě. Chtěl jsem, aby si můj komentář přečetlo co nejvíce lidí, aby se něco naučili a vy s panem lachtanem jste ho takhle zazdili prázdnými kecy. Jen moralizujete, to je jediné co umíte, jak někdo začne o Bibli, tak je v tom pro vás vždycky málo lásky, málo něhy a málo cukrování. Běžte někam.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód