Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita v ČCE

Od: Anonym: Zdeněk---.aev.cz )
Kdy: 02. 08. 2011 23:33
Předmět: Re: Homosexualita v ČCE

V případě té homosexuality v podobě skutku: Pokud bych byl nevěřící, uvažoval bych asi tak, že to možná nikomu neubližuje a že se mně to netýká. Ale jako křesťan musím nad věcmi okolo sebe přemýšlet důsledněji. Je ta homosexualita opravdu neškodná? Podle Bible jsem přesvědčen že její provozování je těžký hřích - tak mi říká svědomí a věřím, že z Ducha Božího. Byť by jiný viděl v Písmu opak toho co já. A budu-li přemýšlet rozumem a sledovat věci okolo sebe, vidím v homosexuální lobby reálnou újmu na straně normálních rodin, to především, pak třeba drtivou převahu homosexuálů promiskuitních (téměř a možná úplně všichni) a polovinu (ne-li většinu) všech nakažení H.V.vyšlých z této skupiny, zájem světových velmocí na sebevražedné populační politice, a také snad fyzické tělo, které nám Bůh stvořil tak jak jej stvořil - muže s bimbáskem, ženu s dírkou. Cpát bibmbáska za každou cenu do všemožných otvorů osoby stejného pohlaví, tím dáváme Bohu najevo, jako by ve své neomylnosti přece jen něco nedomyslel…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód