Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: pro skadi

Od: Anonym: David Protest---.8-3.cable.virginmedia.com )
Kdy: 10. 09. 2010 23:29
Předmět: pro skadi

Milá paní, asi jste starší než já a v životě zkušenější, podle toho jakým stylem píšete, ale Vaše argumentace je naprosto stupidní. Neříkejte mi ani v legraci, že jste čekala, že takový pseudoargument zdánlivě založený na Bibli uznám. Schválně to dejte přečíst nějakému Židu a vysměje se Vám a pokud bude trpělivý tak Vám vysvětlí rozdíl mezi Mojžíšovým zákonem a Desaterem. Pokud ho neznáte, vůbec byste neměla takto autoritativně a výsměšně vystupovat. Nebudu protiargumentovat, někomu kdo se chce hádat a nezná základní fakta. Řeknu Vám jen, že obětní zákon a očistné tradice a další kultická ustanovení jsou součástí Mojžíšova zákona. Desatero je něco naprosto jiného. Je mi trochu divně, když Vám to musím vysvětlovat, protože toto nás farář naučil už na předkonfirmačním cvičení jako dvanáctileté. Pokud to někdo neví, je to u mě OK, nemusí to každý vědět, ale v takovém případě by si na toto téma neměl tropit žerty z druhých.
Víte co to znamená hebrejsky šabat? Den odpočinku. Víte, že den odpočinku je sedmý den? Jaké je jméno sedmého dne? Sobota. Snažil jsem se být celou dobu příjemný a velmi slušný. Vaše arogantní posměvačství mi to ale už více nedovoluje, bohužel.
Tak co praskly, nebo nepraskly? …myslím vaše JEDNY nervy.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód