Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: dar léčení a podobné

Od: Anonym: Marcela <> ( ---.168.broadband4.iol.cz )
Kdy: 23. 08. 2010 10:13
Předmět: Re: dar léčení a podobné

Týna napsal(a):
 Dobrý den!   Mám dotaz ohledně některých "zázračných" darů Ducha svatého. Je  možné, že někteří dnešní lidé mají např. dar "zázračného"  uzdravování? Na katolických stránkách www.vira.cz jsou vždy proti tomu. Píše  se tam třeba: "Křesťanům jsou dovolené jen ty metody léčení a určování  diagnóz, kdy můžeme v přirozeném řádu vysvětlit, co vlastně způsobí vyléčení  nemoci. V ostatních případech nemáme jistotu, jaké síly za léčbou  stojí" Já vím, že máme podle Písma zkoumat různé "duchy" a  jsem proti jakékoliv formě okultizmu a magických praktik, ale přemýšlím o  tom, zda např. pohrdnutí darem uzdravování není rouhání proti Duchu svatému  - viz kapitola Ježíš a Belzebul, když rovnou tvrdili, že Ježíš uzdravuje  pomocí nečistých sil. Jak se v tom vyznat? Děkuji za odpověď, Týna
Ahoj, jsem tohotéž názoru,že okultní vědy a magie nemají s vírou nic společného, Bůh to přece ve starém zákoně zakazuje a víme, jak dopadl třeba král saul. Ale myslím si ,že david to také neměl lehké.Ježíš přece také měl dar uzdravování, když si např. Lazarova rodina myslela, že je mrtev.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód