Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Svěcení Neděle

Od: Anonym: Alena93.89.107.--- )
Kdy: 23. 03. 2022 13:10
Předmět: Re: Svěcení Neděle

Dobrý den, Bible je jediným spolehlivým zdrojem pravdy, protože je to Boží slovo a Bůh se postaral, aby to, co je pro nás důležité ke spasení, bylo v Bibli zachováno, i když jsou snahy skrze novější překlady Bible tyto pravdy zamlžit. Spolehlivá je Bible kralická, z které vznikly novější překlady.
Ten, kdo bude chtít poznat pravdu, celým srdcem, tomu ji Bůh ukáže - Jeremiáš 29:13-14 B21 Budete mě hledat a najdete mě, když mě budete hledat celým srdcem. Nikde v Bibli není ani zmínka o tom, že by se měla světit neděle, Bůh říká -
Ezechiel 20:20 B21 Svěťte mé soboty, ať jsou znamením mezi mnou a vámi, abyste věděli, že já jsem Hospodin, váš Bůh. B21: Bible 21
V posledním boji mezi dobrem a zlem bude sobota stěžejním bodem, kdy se rozhodne o našem věčném údělu, ten, kdo je Bohu věrný a chce Ho následovat nemůže ignorovat Jeho vůli, kterou nám ukázal v Desateru i na mnoha dalších místech Bible. Buď následuji Boha a příjímám den, který On určil, abychom ho v tento den uctívali, nebo následuji člověka a světím neděli, Jiná možnost není, o tom, jestli budeme trávit věčnost s Bohem, rozhodujeme my sami.
Více o tomto tématu - viz odkaz:

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód