Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: charakter a toxicita společnosti

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 07. 10. 2021 22:05
Předmět: Re: charakter a toxicita společnosti

Ladislav Cajthaml napsal(a):
 To je jasné, že vy, Wrano, považujete Polákovo působení zde za mnohem méně  odpudivější a pro diskusi mnohem méně škodlivé než moje. Vy nejste obětí  homofobie, rasismu, proticizinecké nenávisti, nejste malé bezbranné dítě v  mocenské asymetrii, které je podobným polákům vydáno na milost a nemilost.  Vám nikdo nevyhrožuje fyzickým napadením. Vy v tomto jste na straně těch,  kdo dělají bezpráví, ne těch, kdo jsou oběti bezpráví nebo se proti bezpráví  ozývají. Vám přijde homofobie asi jako fajná. Máte úplně pokřivená měřítka  spravedlnosti, dobra a etična. A kdoví čeho dalšího.
Tohle je fakt moc, vykreslujete mě jako nějaké monstrum. Dneska jsem se např. věnoval žáčkům 7 hodin, dávám do hodin maximum, abych je pro tu angličtinu nadchl, vymýšlím co se dá a jsou nadšení, naše úroveň angličtiny je perfektní, absolventi jsou v AJ úspěšní. No a do toho Vy, kreténe si vymyslíte nějaké kostrukce jak žáky kazím a páchají kvůli mně sebevraždy. Jste chudák, opravdu na tom nejste psychicky dobře a stále se to zhoršuje. Pozor- Vaše rozhodnutí mě nabonzovat nebylo vůbec po nějakém mém "homofobním" příspěvku, ale když jste pocítil urážku Vašeho nevyzrálého ega a napomenul jsem Vás abyste neurážel administrátora. Naprosto jasný a očekávatelný myšlenkový proces psychopata. Děkuji tímto Alešovi za zastání!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód