Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Křesťanství a reinkarnace

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 03. 12. 2019 22:34
Předmět: Re: Křesťanství a reinkarnace

Jiří Polák napsal(a):
   Pavel Tomíška napsal(a):  > V 16 století v době tvrdé rekatolizace proběhlo v lese nedaleko místa  kde  > bydlím tajné protestantské shromáždění. Zodpovědný šafář informoval o  této  > události vrchnost slovy, dne toho a toho se tam a tam zjevil ďábel, v  jeho  > očích byli protestanté posedlý ďáblem a to že toto setkání proběhlo  bylo  > dílo ďáblovo. Stejně tak vy dnes tvrdíte, že Dalajláma přivezl temnotu.  > Jestli jsou vaše slova světlem, hlásím se k temnotě, protože je v ní  víc  > světla než ve vašich slovech. Jestli je se třeba něčeho obávat, tak je  to  > fundamentalismus, jakýkoli fundamentalismus.    Jakýkoliv "ismus" tedy lidská nauka je zavádějící. Jsme živi  každým slovem, vycházejícím z Božích úst.  Pokud ale nemáte ten FUNDAMENT, čili KRISTA, nemáte nic.  Navíc jste nečetl můj příspěvek dobře, to že Dalajláma přivezl temnotu jsem  nenapsal já, ale  citoval jsem člověka, který se s ním setkal, byl biskupem AC a v duchovní  oblasti znamenal trochu víc, než my tady všichni dohromady.      
Na tom, že byl padlej na hlavu, trvám a nic na tom nemění, že byl velikej. I blázen může být světoznámej a ještě to nic nevypovídá o jeho zdravém rozumu.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód