Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Křesťanství a reinkarnace

Od: Anonym: Karel <> ( ---.skoda-js.cz )
Kdy: 15. 11. 2019 13:54
Předmět: Re: Křesťanství a reinkarnace

Dobrý den,
všem. Chci se s vámi podělit o zkušenost, jsem křetěný křesťan v Evangelické církvi, pak jsem přestoupil do katolické Církve kde jsem byl biřmován. Vědomě vím co říká a učí Církev o reirkarnaci, vzhledem k tomu, že se zajímám o filozofii, teologii a společenské vědy vůbec vím rozumově toho dost, ale… Když mne bylo (budu psát strčně) cca 5 let a na to si vzpomínám dost jasně, byl jsem v muzeu v Berlíně s rodiči Asyrie a Babylonu, když jsem procházel Ištařinou bránou měl jsem stav, kdy jsem věděl, že už jsem ji viděl a znal velice dobře. Další zajímavá věc, jako malý, tak se mi zdálo hodně o Jihu USA Mississppi, Texas, atd. Když jsem dostal v 9 letech kytaru zkoušel jsem hrát různým stylem, hrál jsem, zkoušel jsem, zažité styly v té době mne neoslovovali a když jsem si tak brnkal, tak mne jeden známý řekl, že hraji pěkné americké blues (v té době před rokem 1989 jsem se stím nikdy nesetkal!) po roce 1989 jsem díky informovanosti začal sledovat různé školy hry na kytaru viděl poprvé pravé americké blues z Mississippi a věděl jsem, že je to to co chci hrát a co někde podvědomě znám? Dodnes si ho brnkám a jde mi to, tím se nechci chválit jakobych vědělk jak na to. Samozřejmě jako správný křesťan jsem odmítal věřit, že reirkarnace je možná, viděl jsem v tom dílo ďábla. No jako perla na konci z krátké minulosti mne moje mamka, která zemřela, dala vědět kde se příště narodí s přesnou adresou, napřed jsem se tomu smál a říkal jsem si, že jsem se asi zbláznil, tak jsem zadal adresu na internetu v mapách i když měla název prapodivný ukázala se skutečné místo, které existuje. No moje mami byla křetěná katolička. Nevím co si o tom myslet. Neříkám nic a nic nepropaguji, jde o zkušenost. Samozřejmě jich bylo víc, ale tyto jsou nejzásadnější, které se týkají minulých životů na které jsem si vzpomněl? Pokud máte někdo podobnou zkušenost klidně mi dejte vědět. Pěkný den všem K

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód