Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Evangelíci, co byste dělali

Od: Anonym: Anička Mánička--- )
Kdy: 09. 11. 2019 15:12
Předmět: Re: Evangelíci, co byste dělali

Jiří Polák napsal(a):
 No, tak jsem se po pár dnech náhodou podíval sem- a ejhle, zase naše staré  téma…  Máničko, jsou zde přímo o tomhle vlákna delší, než moje cesta do práce,  kterou jezdím autem.  Proč nezalistujete?  Proč pokládáte otázku nevyvratitelně, asice "JE gay/JE lesba"?  Už to je nesmysl, nikdo není 100% gay nebo lesba, stejně jako není 100%  kleptoman, pedofil,  zoofil, alkoholik nebo fetišista.  K vysokému procentu vábení to dojde, když to začne provozovat. Jedná se o  hříšné, znečišťující jednání. Podotýkám- jednání- nikoliv puzení. To je  důvod, proč je homosexuální vztah pro opravdového křesťana nepřípustný.  Navíc takový vztah není nijak obecně přínosný.  Řekl bych asi něco v tomto smyslu s tím, že naše láska a vztah tímhle  nekončí, neseme tohle břemeno společně. Pak bychom se za to modlili- asi  hodně dlouho a doufali bychom v Boží odpověď a osvobození. Je to těžká  zkouška, ale existují i jiné, horší.    
Za mého bratra se také takto modlili, tlak církve a na psychiku byl tak enormní, že je po smrti. Oni jsou svatí, bratr selhal, že? Kdyby ho nechali žít, mám dnes bráchu živého. Své dítě bych vám v životě nesvěřila. Váš fanatismus je nebezpečný. Bohužel, fanatismus zaslepuje a zatemňuje rozum, tak je mi jasné, že nemohu čekat rozumnou odpověď.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód