Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Synodní Rada a homosexualita - kam směřovat protest nyní

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 15. 09. 2019 15:13
Předmět: Re: Synodní Rada a homosexualita - kam směřovat protest nyní

Jiří Polák napsal(a):
 Jak jsem již několikrát psal- právě lidi s různými traumaty, hříšníci a jiní  potřební  MAJÍ mezi námi místo! Pán nevyžene toho, kdo k němu pokorně přichází, tak mi  nepodsouvejte  že jim zavírám dveře. Evangelium jim má být zvěstováno, jim a podobným v  první řadě.  Nikdo jim však nebude jejich jednání schvalovat, hřích bude nazván hříchem a  nikoliv  omlouván, nebo na základě nějakých "vědeckých" studií očišťován.  Pořád to tu omíláme dokola, už mně to nebaví…
Říkáš kraviny. Pokud přijde homosexuál a ty mu tvrdíš, jak ho přijímáš, ale vůbec nesouhlasíš s jeho chováním a hučíš do něj jak do hluché kozy, aby se změnil, tak ho nepřijímáš. To jsou jen křesťanské rétorické kydy, jak se vivinit z toho, že někoho přijmout schopen nejsi. Ty kecy vypadají velmi zbožně, ale realita je jiná. Jsi posedlý vymýcením homosexuality a násilnou přeměnou této menšiny. To je jako bys říkal, že miluješ černochy, přijímáš je, ale je třeba, aby si nechali udělat plastiku a stali se bělochy.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód