Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: jediný zájem

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 05. 09. 2019 22:28
Předmět: Re: jediný zájem

"Ale je jisté, že vaše děti tu pokračují na Zemi. Národ je nesmrtelná bytost, stará tisíce let a doufejme mající tisíce let před sebou, a my jsme jak jednotlivá vlákna v tom dlouhém provaze, jen odněkud někam, ale neseme tíhu toho provazu v přítomnosti, od předků k potomkům. A svými činy a volbami, a pečlivostí své duchovnosti jim připravujeme svět, do kterého se za třeba sto let narodí. Takže do Ráje na Zemi nebo do Pekla na Zemi zcela reálně posíláme své děti svými volbami, a je kolektivní a dědičná Karma, Důsledky Příčin, co si zasejete, to vaše děti sklidí, zcela racionálně myšleno. Je to ještě větší zodpovědnost, než kdybyste určovali jen svůj vlastní osud, jestli jdete do ráje nebo do pekla, ale vy místo toho kolektivně určujete, kam dojdou vaše a jejich děti skutečně, a o to je to zodpovědnější… A ovšem Království Boží bude dost pravděpodobně jednou tady na Zemi a budou v něm žít vaše děti… Takže má smysl pěstovat dobré duchovno, má smysl zastávat a vychovávat čest a spravedlnost, pokoru a lásku atd…"
tohle mně zaujalo, přemýšlím o tom poslední dobou. Opravdu mi připadá jako kdyby dcera tíhla k podobným pokleskům, jako já před dvaceti lety. Jako kdyby se ty hloupé nápady, sklony a skutky někde nahromadily a pak se začaly odrážet zpátky. POdle Bible to není nic nového.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód