Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - poznámky...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 13. 08. 2019 03:33
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - poznámky...

Jen si vzpomínám…
Proč hledáte živého mezi mrtvými a mrtvého mezi živými? Nebo to dělejte, možná hledejte živé mezi mrtvými, možná i naopak, je to užitečné… A myslíte, že bych si na vás jako בן אדם Syn Člověka potřeboval zbytečně "honit tričko", jako na tu Evičku?
Odpoledne jsem uvažoval, ale už nevím tu větu, že tohle jsou zčásti בן אישי "Ben išaiovy dekretry" pro Židy, asi bude menší stěhování národů, takový Exodus v2, s tím my tady máme zkušenost, kterou můžeme exportovat do zbytku Evropy… A ovšem, jde to i slušně… A ovšem, i tenkrát bylo jízdenkou k návratu do Říše dobrovolně přijaté Občanství Říše a poznalo se to prý podle stravenek, jak jsem slyšel, to nebylo jen podle národnosti… Mám z 1/16 zřejmě sudetoněmecké předky a nikdo je po válce nevyhnal…
Když ti Tři Králové mají v Konsensu říct: "Čert vzal Herodesa zlého", je z toho vidět, že to je slovanská adaptace, čerty totiž jinde nemají, to nám tu nechali ve folklóru andělé nebo jasnovidci na ochranu… Ten černý z těch králů je ale černý na duši, není tím myšlen afričan…
Jiná pověst o Třech Králích, co jdou za tím nově zrozeným, končí pointou, že jak jdou od něj, tak jeden z nich zkrásní, jeden z nich je vyléčen a jeden z nich omládne. Zkrásní Rusko, protože poznáte, jak na něj jen házeli falešnou špínu lháři v médiích, židé celého světa nenávidí především Rusko a velmi iracionálně. Vyléčí se Amerika, až tam jejich kongresy přestane ovládat hydra Aipac. A omládnou Židé, těm totiž zmizí tři tisíce let historie, Ashkenazi stejně jsou slovansko-turkický kmen khazarů, doplněný o konvertované Evropany v průběhu středověku, ne déle než 800 let historie, která půjde zapřít mnohem snáz a stát se jednoduše jedním z nás, namísto jedním z nich proti nám… Když nastane nutnost obrany před světem, tíha útoku na naše hradby, nelze mít uvnitř za hradbami zrádce, který otevírá brány cizákům…
Víte, proč třináct a půl ?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód