Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 13. 08. 2019 00:55
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Tenhle kus mi přijde trochu jako Goliášovo chvástání černocha, bažícího po bílých ženách, zrovna v nepravý čas… (Omlouvám se, text je dlouhý a ani už nemá kvalitu těch textů předtím…)

Dne 2019-08-09, v 11:00 hodin místního (letního) času v California, což je 20:00 našeho letního času, aspoň myslím.
Vybíral jsem si thread již 20 minut předem, občas jsem někde nadhodil provokující obrázek proti anti-rasismu nebo tak nějak, kde byl thread na oslavu sportovně-vypadající černošské postavy nebo snad sochy ale nebylo dost diskutujících, a ovšem vybral jsem si nakonec thread >>222424418 (už ho smazali a je jen v archive) s názvem "That kind of things really happens in the US". Na titulní straně má novinový článek (pravděpodobně fake news?), vlevo skupina svalnatých černochů v trenkách, vpravo skupina naivních sexy roztleskávaček (chear-leaders), a pod tím text, jak si černošští fotbalisté o přestávce zaskočili zarajtovat s roztleskávačkami. Fakt hnus. Ale hodně hnus. (A ovšem je to i nefér doping pro ty fotbalisty… Ale to je asi to poslední…) Spíš asi jen záměrná provokace autora vlákna…
A tam asi černoch (nebo žid? někdo ho z toho také obviňoval, ale zřejmě to je omyl) s vlajkou BLM, Black Lives Matter (americké teroristické a rasistické hnutí černých. Ale říct někde, že "All Lives Matter" jako na protest, to je prý Rasismus. Mají to tihle Synové Lži totiž otočené…) se vytahoval na Bílé, jak jsou impotentní (tedy nepřímo se tím chvástající, jak jsou ti černí plodní): "all white men are incels", šestkrát zkopírovaného přes schránku, aby zabral celou stránku, tam třeba i používá sloveso "to black", ve větě "while we BLACK their bitches"…
Přesně v 11:00:13 California time tam přistála moje oslava Nagasaki >>222426364 , mírně přeformulovaná od toho předtím, ale v podstatě stejná. Za_ 23 vteřin na to mi přišla odpověď od toho chvástajícího se černocha: "lmao whtite boy is also a christcuck, LMAO ", zkratka "LMAO" znamená "laughing my ass off", ve slově "white" má překlep, a "christcuck" je od slova "cuck" znamenající něco jako u nás "paroháč", že mu někdo chodí souložit za ženou, nebo prostě že to je slaboch… Minutu na to odpovídá někomu jinému: "All across Europe white girls flocking to us BLACK BVLLS. COPE WHITE BOY." - zde "cope" míněno "vyrovnej se s tím"…
Byl jsem tentokrát připraven lépe, měl jsem na papírku A7 napsanou osnovu, ale psal jsem mezitím i v jiných threadech… Asi 9 minut jsem popisoval tu reformu zdravotnictví USA, protože ta chyběla především: "Health insurance is really fine thing, if it works well, which your does not… There cannot be a mandatory burden of Insurance without a Price Regulation… State Regulator, Pharma and Doctors should settle on price limits. Without that it is just a heavy burden on the people, as was Obamacare, as I've heard…"
A černoch se tam chvástá a uráží diskutující a láká oponenty. Až takové, jako "Celebrate white genocide, you all alone white boy" …
Poslal jsem mu svůj anti-anti-rasistický obrázek, na kterém jsou "lysí hnědí afričané a chlupatí hnědí afričané" s textem: "Are you a racist ? Don't you understand Evolution ? " a s dodatkem "(Well, I Am, sort of… It does not mean I would not talk with an inferior as with an equal… usually on his level…)", na což mi někdo z dánska odpovídá za 5 minut "You're actually too stupid to be here, you illiterate cunt.", je to zvláštní, že i tady na mě zkoušejí používat "illiterate"… "cunt" se říkalo třeba i o H.Clinton, a významově je to podobné, jako podobně vyslovované české slovo…
A černoch tam začal sypat obrázky miscegenujících párů, černoch s běloškou, hnědé ruce na nafouklém růžovém břiše, atd…
A teprve jsem se dostal ke svému textu: "And this is for the Fat man. But actually it is a Little Boy …" zkopírovanému z východního pobřeží. A na odpověď na nejhorší miscegenující pár: "That is a most grave problem now (miscegenation, black into white girls), but there are reasons and we need to solve them too ! And we are responsible to protect our women and children, even if they do not understand the problem yet. Woman is not for understanding things, and a holy motherhood is a great thing." a ještě to pak upřesňuji: "Miscegenation is a hereditary sins, and you do not want to impose that onto your children. How many generations will it take to proclaim it clean again? We do not want to get mixed all into same grey mud… " (je tam "sins" místo "sin", asi omylem…) Na což mi chvastoun odpovídá: "Keep going incel". "Incel" znamená takoví ti bledí hubení co sedí u počítače a lidsky příliš nežijí, svobodní skoro impotentní… Urážka…. Na což mu odpovídám: "It's not a fun and I am sorry somehow for you… You claim a sexual dominance by your incel insult or shout. I am not offended for myself, but white men should think, why these hypos boast by words or deads about their big dicks (not always) and a lust for our women ?! It's not just this one, it's symptomatic. And it's not a fun any more…" a už ho ignoruju, on se dál chvástá jiným…
Na obrázek, na kterém je Bush, odpovídám: "I've talked about 911 enough already. A compromise and pardon is needed". Mezitím jsem psal i v pár jiných threadech, a v tomto odpovídal, na co jsem přišel předtím cestou k vodníkovi: Ohledně Rev 18:21 … Píšu: "And Judgement Day, and The Day After … were … fulfilled … Symbolically, do not expect or court that in a way you had understood it wrongly… But it does not mean Exodus is not pending, in multiple meanings of that book… Otherwise Jacobs are the "firstborn", as stolen…
We the Humanity are travelling to the Israel spiritually, to the Kingdom of God, although we do not need to move physically, but Jews have their promissed land in Israel in former Palestine, possibly greater enough to fit them all, as their neighbours would agree. But many so called jews have just converted there in medieval ages, so now came time to relinquish that heritage, it was devilish. Who is a jew here? Half of your brethren are already there in Israel… But most of you could probably relinquish that bad incorrectly-racist faith and come back to our side, stop being the traitors who open the gates for invaders !", na což mi chvastoun odpovídá zaječením: "FUCK OFF CHRISTKEK". Někdo z Brazílie shrne přes 70 skřeků toho chvastouna a napíše k tomu: "This nukes the nigger." (sic!)
A dodávám k nějakým méně podstatným souhrnům: "I've forgot to tell the ChernoByl legend… It means Black weed, and it is about geometric row, population explosion due to missing control rods… And it must be solved…", a dále posílám "world's most important graph…"

Ale pak ten thread někdo smazal, ale zůstal tam v archivu… A psal jsem ještě nějaké drobnosti vedle a následovalo "10. 08. 2019 00:55 - Povídání" zde…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód