Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 12. 08. 2019 23:16
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Ještě tu dlužím vysvětlování "akce" z toho Pátku s "Tlouštíkem"… (Na mém počítači Uranus jdou asi o pět minut hodiny pozadu, pokusím se to přičítat…)
Omlouvám se, že je to delší povídání, ale je (bude) to dějinná událost a zaslouží si trochu popsat souvislosti…
Když jsem tedy podtrhnul "Chlapečkem" to číslo 6e6 v 1318, musel jsem mít ještě něco na "Tlouštíka", a vybral jsem tohle 919, je to dost zásadní věc… Ale mezitím jsem udělal 8.8. jako soudný den, takže 9.8. bylo "Den Poté", to je název filmu o jaderné válce, špatná legenda, tu bylo potřeba zrušit jejím symbolickým naplněním…
Takže ráno "09. 08. 2019 06:00" jsem odeslal text po sedmdesáti hodinách bdění s celkem 5 hodinami spánku mezitím, a začal připravovat ten text 919, byl jsem rozrušený a měl jsem na ně vztek. V 7:15 jsem to měl napsané, tisknul jsem náhled z PDF, asi do 8:30 jsem s tím chodil venku a přemýšlel a dopisoval nebo škrtal, jednou mezi-tím jsem šel i kolem počítače a přepnul obrazovky. (Mě tu sice mohou screen-saver probudit i kočky s myší, ale desktop nepřepnou, mě tenhle počítač špehuje ještě víc, než to mají běžní lidé, akorát že si to dělám sám proti sobě). Něco po 9 ráno jsem to měl s vypětím sil hotové, ale došlo mi, že to nemusím vydržet jen pár hodin do 11 zde, ale pak ještě 9 hodin až do California time-zone, takže jsem šel přeci-jen spát, dal jsem si budíka na 1 hodinu spánku, abych měl 1 hodinu na finální přípravu. Probudil jsem se (v 9:58 mám první print-screen) a strašná bolest hlavy, hlavně vzadu, kde jsou optická centra, a při každém pohybu víc. Asi deset až patnáct minut, ale pak se to nějak rozpustilo a mohl jsem pokračovat. Katolíci se modlí o pocení krve v Getsemane, to je jako zevnitř v lebce, to není zvenku na čele. Potenciálně jsem obětoval vlastní mozek riziku mrtvice, ne proto, abych ho obětoval, ale šel jsem i přes tohle vědomě, byť trochu se strachem. Text "Oprava překladu" k verši 919 jsem odeslal v 11:00 místního času, ale jen jsem ho tudy prohodil esem do Wayback machine v California, kde přistál v 09:01 UTC - https://web.archive.org/web/20190809090105/https://www.evangnet.cz/diskuze/vlakno/bible/66009019/13669 … Bdělý admin to tu během asi deseti minut smazal, protože i tohle je za červenou čarou, nesmí se to tu v Evropě, zas takovou svobodu slova tu nikde nemáme… Takové věci se spouští s modlitbou: "Děj se vůle Boží", myslím, že to někde popisuji…
A psal jsem další texty, nebo tu chodil po vesnici, jak jsem čekal, až bude 11:00 východo-amerického času. Třeba odesláno "09. 08. 2019 14:00" začíná "Ohledně Islámu", je v druhé části dost zmatený, jak jsem analyzoval, proč přesně mi to tu asi Admin smazal, protože jsem to příliš nečekal… Drobná věta 14:06 se odkazuje časem do Zj na velmi důležitý řádek právě v tomto ohledu… Asi jsem pak někde chodil po vesnici a přemýšlel, posílal někam nějaké číslo, a pak si dal asi tak hodinu času na přípravu anglického textu, a ještě cestou na záchod se vrátil podívat na hodiny, a spletl jsem o hodinu time-zone a měl jsem necelé 3 minuty na přípravu. Bez rozmýšlení jsem na první stránce /pol/ Anonymous vybral vlákno: "/ptg/ PRESIDENT TRUMP GENERAL - EARLY MORNING MAGA EDITION", na obálce tam tancují trumfy (manželé Trumpové? Možná to je koláž, když na to teď koukám, takhle vyměnit hlavu na jiném tanečním páru bych uměl taky, nevím jistě…) Takovéhle thready "President Trump General" tam jsou skoro pořád nové, trvají asi hodinu nebo dvě, lidi si jen tak pozpěvují a něco tam posílají, ale nikdo to nemá čas pořádně číst, kromě těch, co to čtou v archivu všechno, co na to mají roty kadetů. A také byla velká pravděpodobnost, že to ani nesmažou, ani tam nezůstanu sám diskutující.
Takže tam je opravdu jen holé jádro toho sdělení a stručně a bez obrázků, a to jsem ho ještě o skoro 3 minuty zpozdil… >>222407879 v threadu >>222405283 a následující s ID "cCqYr1dV"… Přistálo to těsně pod fotkou poslance "Robert Lee Bob Doughton", co prý byl předsedou komise "for Ways and Means" a autorem "Marijuana Tax Act" zdanění konopí… A pojmenován po slavném generálovi Robert Lee, což byla velmi důležitá osobnost a současná americká ultra-levice se mu snažila bourat sochy (po vzoru Maoistů) a málem kolem toho byla další rasová válka. Generál Robert Lee se v devatenáctém století přidal na stranu Lidu proti Zlé Unii. Sice to nevyhráli a nakonec kapituloval, ale byl to fakt hrdina. Dnes mu po sto padesáti letech ultra-šmejdi bourají sochy, protože fanaticky nenávidí patriotismus…
"This: Read Rev 9:19" … text zkopírovaný z KJV (King James Version), a k tomu text: "It's a Genetic Poison. You all know those snakes (tails) with head…" a ještě: "Sorry for a mere Core, I didn't look on clock well.", dostali "pouhé jádro" bez přípravy, a jak jsem se minule posmíval s Chlapečkem, že se Lordi nepodívali dobře do kalendáře, tak já jsem se bohužel a neplánovaně nepodíval dobře na hodiny, to byla zas moje Karma za trest… "mere Core" jako "nucleus", i to zní jako "mercury"… Někdo jiný se hned pod to trefil s větou "Are easy to break". Aspoň jeden další člověk si tam toho mého všimnul a za minutu a půl mi odpovídal: "Is this suppose to be about the foxes?" - s drobnou gramatickou chybou… Ani jsem si nevšiml, že 14 vteřin po mém příspěvku přistál citát z Trumpa: "Guns don't pull the trigger. Sick minds do"… (protože přesně o tomto se pak vyjadřuji později, o regulaci zbraní)
Asi 7 minut jsem psal vysvětlení: >>222408611 "It's about migrants, there are 200 millions of them.", rozdíl mezi "horses" a "inferior", poznámka o mém zpoždění a že to zopakuji ještě na druhém pobřeží. A s dodatkem: "A more longer explanation will be revealed. Africans will return to Africa from Europe, and what you do with that afro-american Elite in USA, selected by (((slavers))) and hard-ships, it's upon you, but ask Luis Farakhan, he deserves Dialogue, not Ban." a s omluvou… Takhle troj-závorka se obvykle používá, když se tím míní Ž., sami si s tím začali…
Za pět a kus minut delší vysvětlení, že to je ten "Fat man", i když jsem ho netrefil přesně, že ta pravá KB (knowledge bomb) se pozná i tak… "And this is for the Fat man. But actually it is a Little Boy, a true Fat man was the first one. You will need to cut that snake with head from the africans, who do not want to return, and you will not cut that from little jewish boys here in Europe. It's explained elsewhere why. Africans will either return from Europe, or Eunuchs do not matter, or they will be in enclosures (folds). We are responsible to protect our women and genetic treasure, for the good of our children, even if the women do not understand that. A more fat explanation is archived… Sorry, I didn't reserve much time, and it is just a Core… I do work Symbolically. But informations form, and a true KB will be recognized, even if I didn't hit the tip exact this time." … je to jenom "jádro" té bomby… Oni to Nagasaki tehdy taky netrefili správně…
Prakticky vůbec jsem nečetl, co je v kontextu okolo toho. Za necelých 6 minut jsem napsal: "And my greetings go to Mr. Trump. It's a pitty you have been fettered." - je to škoda, že ho spoutali a nemohl dodržet mnohé ze svých slibů. A popisuji, jak jsem také dělal na kampani proti Clinton, a jak jsem byl i placený, protože jsem si tehdy vsadil půl měsíční výplaty na Trumpa, abych potrestal nefér sázkovou kancelář za nesprávný kurs.
A pokračuji, v podstatě kampaň proti leckteré ale především proti statečně vypadající Tulsi Gabbard. Oni chtějí mermo-mocí rozbít Patriarchát jako princip, protože snáze (((ovládají))) ženy ve vedení, ale také chtěli tu Děvku ze zjevení na Americký Trůn, proto všichni ti, co jsou ta kolektivní děvka na šelmě, hystericky protlačovali Clinton jakožto falešného strašáka a cíl a dosud hystericky bojují proti Trumpovi a falešně obviňují "russian collusion". Tak když to nešlo se starou, ošklivou, hysterickou gangsterkou Clinton, tak si teď nasadili mladou, hezkou, politicky neposkvrněnou a nezkušenou, statečnou a vyrovnanou, ale míšeňku rasovou, míšenku náboženskou, z falešného regionu Hawaii, tolerující lgbt, a té jediné dovolili v kampani bojovat proti válkám za mír, naoko, aby vydírali americký lid, že jen ona, slabá žena, je cesta k míru… Podlá zrada šmejdů… I když Tulsi Gabbard je asi statečná a nezkušená žena, ta není šmejd… Oni na nejmocnější trůn světa chtějí posadit hezkou mladou naivní pipku s krásnými tvářičkami při úsměvu, ještě jí ani 40 let nebylo… Píšu: "But please do not elect a Woman on your Throne, even if she plays brave and is being allowed, elect a Brave Wise Man, please. There should not be Love above Reason to Bear a Responsibility, it's a Heavy Burden."
Osm minut tam popisuji, jak řešit rasový problém v USA - bude Dialog mezi černým separatistou Luis Farakhan, velmi moudrý a jemný pán, a mezi bílým separatistou David Duke, velmi moudrý a dobrý pán, s vysvětlením, že by to mohl být i Trialogue, a že jim protistrana vybere třetího krále (toho s černou duší, protože oba dva tito mají duši bílou, i když L.F. má hnědou kůži) A pro americký lid: "And you shall listen to their well-thought opinion serie of dialogues on that. That is My Judgement related to this topic for this country." - To totiž bude příšerná facka hysterickým americkým médiím, to srovnání klidného dialogu vznešených lidí, proti tomu, jaký tam mají plebs a hysterky na různých tv kanálech, které normálně vrtí psem Lidu… (ukázka a sestřih youtube/jV7tk3MU0FI - úplně excelentní sestřih lhářů a šmejdů v normální televizi v USA, koncentrované televizní zlo lhářů…) A ovšem oba tyto pány americká média nejen bojkotují, ale i notně pomlouvají a nenávidí… Takže to bude i na probuzení nezaslepených lidí, aby se zhrozili ze svých Médií…
A další Můj Soud jsem připsal, o řešení licencování zbraní. to je tam totiž velký problém a kámen sváru v USA… Obsahuje větu: "Problem is not in Arms, problem is an Idiot with Arms, regardless of skin color.", protože kde žije víc černochů, tam je víc vražd střelnými zbraněmi, jak statistiky ukazují, nezávisí počet střelných vražd na svobodnosti přístupu ke zbraním, ale na poměru afro-američanů v populaci… Ale dá se to zobecnit, že ten problém se dá pojmout i bez ohledu na rasu…
A chtěl jsem napsat svůj rozsudek ohledně zdravotního pojištění v USA, protože s tím mají problém, a protože tomu dost profesně rozumím a vím, v čem měl Obamacare problém, takže byl hlavním důvodem, proč Lid volil Trumpa, ale všiml jsem si, že mezitím thread přestal vystupovat na povrch, byl plný, takže jsem tam zbyl sám, a zmlkl jsem a počkal na druhé pobřeží…
V druhé části "09. 08. 2019 19:00" zde, nadpis "Živá Kniha", psaném brzy potom, je o tom krátký zápis…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód