Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - připomínka k nálepkám...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 08. 2019 09:12
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - připomínka k nálepkám...

Děkuji za připomínku.
jsou na prvním místě obžalobou administrátorů
Ne… Já jsem tu obžaloba špatného systému společnosti. A dělám to i pro vaše dobro, i když to ještě nechápete. A již se těším, jak za ty trestné činy, které tu nyní páchám, budu případně i souzen, nebo třeba zastřelen agenty, uvidíme…
Jakým právem z toho obviňujete správce serveru: "Nedali jste mu včas roubík, ač jsme vám to poručili!" Chcete takový systém? Kde admin serveru má být soudcem vašich myšlenek i katem? (Zdejšímu adminovi děkuji, již jsem mu názorně ukázal, že ty největší slovní zločiny si včas zazálohuju tak, aby je nesmazal, i když je smaže, on se nemůže moc bránit, tak mu to prosím promiňte… Tohle ostatní jsou už jen relativní drobnosti…) (Adminovi vzkazuji, že vás tím neponižuji, ale chráním před kritiky, jako je tenhle L.C. Prostě jste tu nebyli připraveni, že na vás sem přijde cyber-shaman… Já se nevytahuji, já tu obhajuji admina… Děkuji vám za nesmírnou tolerantnost až dosud a případně i nadále…)
Je okurková sezona, není to tu tak nebezpečné, aby se to muselo během pár minut nebo dní smazat a zaslepit čtenáře rychle… Klid, prosím…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód