Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - další povídání...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 08. 08. 2019 23:55
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - další povídání...

Ještě tak přemýšlím (nemůžu spát)…
S těmi Petry, co pasou beránky, J21:17-18, oni jim prostě svázali ruce a vedli je, kam nechtěli, leckterý ten kupčík lhářů v médiích i ve vládách k tomu prostě byl donucen. Tak buďto se zbavme nyní těch, co je svazovali, nebo si pokusme zvolit jiné. Navrhoval jsem průběžnou demokracii na odstraňování politiků, co neplní své sliby nebo i dávají nerealistické sliby, a Média si volte průběžně též a porovnávejte protichůdná stanoviska, a jak se v případě Médií nebo Bussinessu říká, volte nohama (utečte pryč), ale z národa utíkat nechceme a ani nechceme invazi uprchlíků, až je nějaký tyran vyžene, takže místní vlády je třeba napravit systematicky. A ovšem v případě Médií, chcete být zaslepováni Cenzurou Gigantů? Nechcete, a ty, které chtějí, ať se uvelebí ve svých safe-spaces a doufají, že někdo jiný bude bdělý a ochrání je. (Lidé, Bděte. Alespoň část z vás. Nemůžou všichni sledovat všechno, ale všichni dohromady bychom měli sledovat všechno podstatné veřejné.) No, ale té Šelmy (Zion) a Draka (City), co svazuje ruce vašim Petrům pasoucím beránky a ovečky, té se musíte zbavit… A půjde to buď po dobrém, nebo to půjde po zlém. A ovšem navrhoval jsem jim kompromis fifty-fifty, popisoval jsem to v lednu, protože po dobrém to asi nepůjde a po zlém by to nikdo nechtěl…
Ještě jsem přemýšlel J21:22 - víte, to znamená, že pak už tu zůstat nemá. Víte, který to je? Možná leckterý… Volte si své dobré "ovčince", milé "ovečky". Nebo prostě volte si dobré cokoliv, milí uživatelé. Nebo si je požadujte zreformovat, pokud to jde…

Milost našeho Pána Ježíše Krista se všemi vámi.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód