Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - další povídání...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 08. 08. 2019 22:00
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - další povídání...

Moc jsem si neodpočinul a bolí mě hlava, ale stihnul jsem ještě pár lidem pomoci osobně, co to právě potřebovali, nebo jsem to slíbil, a nešlo to odložit…
Ohledně kosení plevele (on mi říkal, že to udělá sám, když viděl, že mě bolí hlava, ale já se také chtěl tělesně rozcvičit, jestli se třeba unavím na spaní, nemohl jsem usnout), a jak jsem se rozmachoval kosou, víte, to je nejšetrnější způsob zacházení s trávou, ta se tím zkracuje jenom do půlky, ty rostliny dál zas vyrostou, tak přiměřeně. A ovšem jsme toho pokosili jen část, co zrovna bylo potřeba. To jako žádný plevel se nemusí redukovat až do úplně, pokud není fakt jedovatý nebo tak. (Což má zde víc významů, ale sami v sobě některý morální plevel musíte udusit úplně, abyste tam nespadli znovu, když máte k tomu sklon, jinak zase vyroste…) (Ale já jsem ten "plevel" na zítra myslel etnicky, a ani ten se nekosí úplně.) (A ovšem i z hlediska zákonů, ty nemusí být proti společenským plevelům naprosto striktní, to se všechno kosí jenom tak akorát, aby to neškodilo příliš.) Teď nějak mi došlo, že ta hra "Tři králové" jsou také míněni ve smyslu vlastností a ne osob nebo etnik. Asi, původně to tak zřejmě mysleli…? Nenapadlo mě to předtím… A vzal jsem ze stromu jablko, je jich tu letos málo, ještě bylo kyselé (což jsem přesně zrovna potřeboval), ale kus v rohu byl zkažený, tak jsem ho odkousnul a vyplivnul…
Taky jsem pomohl dvěma s lékařským programem, jednomu ráno a jedné večer, jak mi zavolali, je to moje práce. Budu jim to fakturovat cca 1100 dohromady, ale ten ranní mě teda přeplatil, ale asi očekává, že budu příště zas ochotný? Nevím. A je to moje práce, já bych mu pomohl kdykoliv by to potřeboval i tak… (A ovšem volal ráno v půl desáté, i když jsme byli domluveni v devět, říkal jsem si, že mě aspoň včas probudí, abych nezaspal…) Ta večer padesát minut hovor byla fakt únavná… A ovšem obou se můžete jednou zeptat, jestli jsem po hlase působil nějak nenormálně, i když ta večer věděla, že jsem unavený a bolí mě hlava, poradila mi nějaké prášky (to asi ne), a uklidnila mě, že mozková mrtvice asi nehrozí, když nemám vysoký tlak… (na to jsem se ptal, protože jak je to s tím pocením krve, že to totiž možná není míněno zvenčí, ale zevnitř, jako varování… jí jsem samozřejmě neřekl, proč se na to ptám… jsem i sluha lékařů a jsem dost seriózní, alespoň do telefonu…) (Obvykle se poslední dobou ty vzdálené pomoci sejdou tak dvě do měsíce, já v té práci stejně už končím, a nevím, proč byly dnes dvě za den…) (A ovšem za duchovní práci mi nic neposílejte, já to nepotřebuji, pošlete to za mě potřebným…) (Až budu něco potřebovat, najdu si práci, jsem IT-profi, a narozdíl od USA, kde si mohou najmout Pajeeta za misku rýže na den místo svého krajana, a šmejdi to tam i dělají, ale pak to dopadá jak Boeing Max, tak u nás mají aspoň cizinci jazykovou bariéru, tak tu je menší konkurence… Je vždy lepší zaměstnávat krajany, ono se to k vám oklikou zase vrátí a je prospěšné, když mají zákazníci příjem, ale co odtéká pryč se tady ztrácí… Gastarbajteři vadí, ale Akcie jsou Investorský Dluh a ten se tím postupně vrací, bez toho zas není chuť investovat? Ale mimořádně by se mělo vyhlásit poloviční odpuštění dluhů, (((oni))) to také znají, milostivé léto… Nevím, asi by to měl dostat stát (národ) a místní samospráva? Ale týká se to velkých akciových společností, nebo jen těch, co víc škodí než jsou k užitku, netýká se to řemeslníků atd… Nevím a nejsem Ekonom. Už jsem to podrobněji rozebíral předtím… Paní Švihlíkové bych se na to zeptal, a někoho z pravice na vyvážení, navrhoval jsem pana Robejška, už jsem to psal… Já vás další (z obrazovky) neznám, abych to mohl doporučovat nebo varovat, TV spoustu zajímavých lidí bojkotuje, tyhle dva v podstatě taky…)
Došel jsem se omluvit té ženě, co jsem ji urazil, a když nebyla doma, došel jsem až tam, kde dojí krávu, měla z ní velkou radost, když si ji pořídili, ale nebylo to příliš rozumné, je to dřina… Vůbec ji to neurazilo, tahle je fakt vyjímečná. A vysvětlili jsme si, že ona se snaží chovat mateřsky ke každému, a já jsem jí vysvětlil, že mě to jako staršího muže uráží, když mě poučuje jako své tříleté děti. A jak je ekologická aktivistka, možná nebyla pyšná, ale statečná…? (A ovšem, protože jsem si vzpomněl, že i ona mě jednou bodla (ze samé starosti o mě), ale vlastně mi tím pomohla tehdy do blázince, kde jsem dostal ten důkaz andělů k narozeninám, ještě jsem jí došel aspoň přečíst to s tou svatou matkou (myšleno mateřstvím)) Ale tahle je také dost vyjímečná, fakt skoro jak svatá, ale má tu domýšlivost, protože se takhle povýšeně chová i ke svému manželovi, a ten ji miluje, tak jí to toleruje… (Pak mi to mléko chtěla dát pro kočky, protože do toho zapadala sláma a stejně by ho asi vylila (ale jindy dělá dobré sýry a jogurty a tak), ale nakonec nedala, protože by z toho měly z neředěného průjem a já říkal, že to ředit nechci.) (V rámci fair-play jsem to ještě musel zmínit, ale jinak už se nesoustředím a nic už asi dnes nevymyslím…)
A ty web-servery jsem restartoval a hackeři zas normálně aspoň trochu, asi to bylo zaseknuté, asi nějaký ddos, nemám je příliš odolné…
Já se tím nevytahuji, já vám to dávám za příklad, tohle bylo teď jednou symbolicky. Prostě shoda náhod. (Jindy tu bývám zas celé dny sám) Já bych jim pomohl stejně a nikde bych to neventiloval, ale když už jsem to včera zmínil… A kdo potřebuje vaši pomoc?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód