Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Zázraky uzdravení

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 19. 07. 2019 21:12
Předmět: Re: Zázraky uzdravení

Jiří Polák napsal(a):
 anonyme, to že jsi poznal zřejmě nezralé letniční křesťany, nijak neubírá  lesk zázrakům,  které Pán dnes dělá v životech lidí.  Ano, základní je rozlišit zda jsem byl nebo nebyl uzdraven. Takové to  "uzdravení je na cestě,  jen ho uchop" dost devalvuje zvěst evangelia. Člověk být uzdraven vždy  NEMUSÍ, přestože Kristus uzdravoval a uzdravuje dodnes.  Neuzdravení NEMUSÍ být ani následkem hříchu, ani zkouškou, ani prokletím ani  Božím plánem.  Může být prostě důsledkem toho, že žijeme v porušeném světě a spějeme k  tělesné smrti  důsledkem obecného trestu za hřích. Duchovně jsme však vzkříšeni (pokud jsme  dali život Kristu) a den ze dne se obnovujeme až ke skutečnému vzkříšení z  mrtvých, kdy dostaneme skutečná NOVÁ TĚLA. Duch Svatý nás v tom ujišťuje  jistotou spasení, kterou přijímáme vírou  z Písma i v našich srdcích. Jste spaseni?
Ale, jakápak nezralá církev. Ať vlezu kamkoliv, přesvědčují mě tak jako ty, že to jsou oni, kdo mají pravdu. Tamti jsou nezralí, my jsme vyspělí ve víře. "Tamti" nejsou nikdy "já". Krom toho, ta tzv. církev je dnes mezi letničními dost známá a rozsáhlá církev. Řekni mi, proč "živí" křesťané musí vypadat jak otec Abrahám s matkou Sárou, myslím vizuálně - dlouhé vlasy jako selka, vousy až na hruď, oblečení mimo módu, děti často vypadají jak vytažený z útulku, biblická mluva jak z kralických dob a přiblblý úsměv za všech okolností? Věřící je kolikrát poznat už na dálku podle výše zmíněného stylu a je to směšný.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód