Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Kamarád se přiznal, že je úchyl

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 26. 02. 2019 22:17
Předmět: Re: Kamarád se přiznal, že je úchyl

Martin Janča napsal(a):
 Za prvé nevím, co to je orální sex. Vyjadřuj se srozumitelně, prosím, nechce  se mi s každým tvým druhým příspěvkem chodit na Wikipedii. Za druhé moje  teze zněla, že z pohledu přírody homosexualita je porucha, protože těla osob  stejného pohlaví nejsou kompatibilní a není možné rozmnožování. To je  zákonitost přírody.    Zkusím ti to vysvětlit na příkladu. Můj kamarád se mi svěřil s velice  zvláštní věcí, že prý ho vzrušují nafukovací balónky. Prý pohled na ně v něm  vyvolává pocity, jako když by koukal na nahou ženu. A že když byl sám doma,  tulil se k tomu balónku, dával si ho pod mikinu a tak. Že to byl velmi silný  pocit vzrušení. Co je důležité, že kamarád řekl, že si je vědom, že to není  normální a že je asi úchyl. (Taky nemá holku.) Podle tebe by měl můj kamarád  tvrdit, že to normální je, protože heterosexuálové přece taky dělají v  ložnici zvláštní věci. (?)
Jak chceš diskutovat o tématu, když o něm nic nevíš. Brojíš proti registrovanému partnerství, ale zákon o registrovaném partnerství si nečetl, pouštíš se do diskuze o sexu, ale vůbec nic o něm nevíš, neznáš ani pojem orální sex, který provozuje téměř každý až na výjimky. Není jen sex na misionáře a fertig. Ale tuším, že ani v tomto případě nejsi orientovaný. Nepouštím se do tebe, že máš nulové sexuální zkušenosti, ale že brojíš proti věcem, o nichž nemáš ani ponětí místo toho, aby ses na daná témata alespoň teoreticky dovzdělal.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód