Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Proč se na evangnetu řeší...

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 14. 02. 2019 22:31
Předmět: Re: Proč se na evangnetu řeší...

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Pane Throckele, napsal jste: "Normální člověk nic takového  neřeší…" Právě jsem se díval na True detective III, epizoda 6.  Jednomu z hrdinů začne v práci (karosářské dílně) peklo, když si někdo z  kolegů všimnul, že po práci zašel do klubu pro gaye. Začmou se mu vysmívat,  stěžovat si na něj kvůli jiným věcem šéfovi, až ho z té práce vyštvou. - Vám  ten váš asi úspěšný coming out přeju, ale napovídejte nám tady, že na h. se  dívají skrz praty jen (někteří) křesťané. To byste byl zároveň jako spadlý z  Marsu.
Když už, tak jsem Rothröckel. :-) Patrně kolegové onoho hrdiny ze seriálu asi nebudou normální. Za normální by se dali považovat mí kolegové. Kolegové jsou ženatí se ženou, kolegyně jsou vdané za muže, mají rodiny, děti, vnoučata a přitom mi s partnerem přejí jen to nejlepší, abych se měl minimálně stejně jako oni. Někteří z nich jsou i věřící a přitom nemají problém mi podepsat petici, že by mi a mému partnerovi přáli, abychom mohli jednou uzavřít manželství. Ale jinak jsou blbci na obou frontách, ať už věřící nebo nevěřící.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód