Odpověď na příspěvek: Re: kam do církve, když jsme duhová rodina?

Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 12. 10. 2015 17:52
Předmět: Re: kam do církve, když jsme duhová rodina?

Boží láska má samozřejmě primát, proto jsem odpověděl jak jsem odpověděl. Máte pravdu, že z částky poznáváme, bylo by ovšem satanskou šalbou vám odpovědět, aby jste praktikovala homosexuální vztah a odvolávala se na oběť Pána Ježíše na kříži. To bych byl vaším vrahem. Pán řekl, ani já tě neodsuzuji, jdi a nehřeš více. Píšete o dítěti, jistě jej milujete. Tak vás miluje i Pán. Pokud vaše dítě začne brát drogy, tak jej nebudete podporovat, budete se jej snažit s láskou přivést na správnou cestu, nebudete lítat po ulicích a shánět mu další dávku, budete klečet na kolenou a prosit Pána, hledat pomoc u lidí, ale nebudete shánět herák na další level. Sehnat mu poslední dávku by byla láska? Nehledejte sbor farizeů, ti si již zvolili, ale hledejte sbor, kde je čisté Boží Slovo, to není sbor farizeů, to jsou lidé, jejichž hlavou je Pán a pojí je láska a tu budou mít i pro vás. Proč si čisté slovo spojujete s farizejstvím? Kde je čisté slovo, tam Vás nikdo nebude odsuzovat za homosexuální sklony, ten kdo vám ovšem řekne, že praktikováním homosexuality nežijete v hříchu, ten Vás nemiluje. Ptala jste se na správný sbor, takovou jste dostala odpověď, pokud by jste hledala sbor, kde Vám potvrdí bezhříšnost,tak v Praze také jsou. Nevěřím, že o nich nevíte, velmi se angažují v Prague Pride. 2 Tim 4:3 Pán s Vámi

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód