Odpověď na příspěvek: Re: plnost a prázdnota v ČCE

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 01. 10. 2018 16:06
Předmět: Re: plnost a prázdnota v ČCE

Inu, je zde sice malý vzorek, a je otázka, jak moc je reprezentativní… (Já chápu, že příliš reprezentativní zatím není…) (Vy to zatím možná nechápete, ale jste tu určitý reprezentativní vzorek, protože v této diskusi v mém AMA (ask me anything) threadu tady určitým způsobem reprezentujete…)
Mimo jiné jsem se tu dozvěděl, že zrovna vás kvůli názoru na homosexualitu (prý "správnému") nemají rádi, sám jste napsal, že mnoho přátel v té církvi nemáte… (Ani jsem zatím nezjišťoval, který je ten "správný", ale ten, co mám já, jsem tu napsal, když jste se ptali…)
První otázka, když jsem tu napsal o revolučním překladu Bible, byla, jaký mám názor na homosexualitu, a je to zřejmě více než polovina obsahu tohoto vlákna… (Nemluvě o dalších jiných vláknech zde… Z celkem 580 vláken v téhle diskusi grepem najdu homosexualitu jen v 76, takže to je pouze 13%, ale i tak to je víc než dost…)
Jako "relevantní zdroj"? "pramenně dohledat?" … Zkusil jsem třeba najít to "Bratrstvo", ale zřejmě nevychází online a je jenom tištěné…?
Odkázali mě tu na vaši LGBT pobočku, prohlédl jsem si a mírně se zhnusil, ale ještě ne dost…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód