Odpověď na příspěvek: Re: jhvh

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 14. 09. 2018 00:21
Předmět: Re: jhvh

Já chápu. Všichni mají svou mravenčí práci, a o důležité věci se nestarají včas. (Čímž nemyslím tady vás, myslím to obecně… Vám děkuji, že jste mi věnoval alespoň nějaký kus pozornosti…)
S tou diagnózou to je složitější…
Leckdo si myslí a hlásá, jakou tu máme svobodu slova. To ovšem jen když ani nevíte, o čem nesmíte mluvit… Posledně, když jsem na fóru pirátů vyhrožoval hackem v eReceptech, abych tenhle zlý projekt na tahání adres obyvatel z doktorských databází do ministerstva vnitra nějak zastavil, tak sotva pár hodin po odeslání emailu několika poslancům mě přijeli zavřít na 64 dní do blázince… 64 je "šachy", tedy vzkaz "šach!"… Jako obvykle totalitní režimy zavírají disidenty, do vězení nebo do blázince…
Inu, nyní s tím již počítám, že mě zase zavřou nebo jinak umlčí, protože tentokrát to je závažnější, než nějaký hloupý eRecept… Alespoň lidu ukážeme, že svoboda slova tu je pouze, když se jedná o zbytečné tlachání, nebo jako za "totáče", když poslušně nadáváte na geopolitického rivala…
Tedy žádná diagnóza. Jsem střízlivý, při smyslech, nenásilný vegetarián, a jsem očkován proti sebevraždě. Jen říkám velmi nepohodlné věci (kdyby vás pak pomlouvali, že jste se mnou souhlasil, vymluvte se, že jste to nečetl pečlivě…). A právě od toho je Svoboda Slova v Ústavě, aby se daly říkat i nepohodlné věci, sotva tam je pro zbytečnosti…
Jednou si možná budete vyčítat, že jste nevyužil příležitost se mnou diskutovat (čemuž teď jistě nevěříte), ale nesmutněte, takových bylo víc, i to tak bylo psáno…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód