Odpověď na příspěvek: Kniha "Další List"

Od: Anonym: P.A.Semi <> ( ---.pnet.netair.net )
Kdy: 12. 09. 2018 20:12
Předmět: Kniha "Další List"

Vydal jsem knihu "Další List", http://pialpha.cz/
která by vás mohla zajímat…
Kniha se dělí na tři části, v první části je skutečný překlad starého zákona (od Genesis do Králů), včetně jmen(!), ze kterého je jasné, o čem tato Kniha skutečně je, že je to kniha Živých Archetypů a ne mrtvé historie…
I pasáže, které vypadaly jak titulky filmů, dlouhé seznamy jmen osob nebo hranice země zaslíbené, jsou ve skutečnosti čitelné texty dávající smysl, je tam celá další ukrytá kniha, a je zajímavá… (Na stránce vysvětluji, proč to takto nikdo dosud nepřeložil…)
Druhá část je vědecká, kde je fyzikální důkaz existence Boha, a vyvrácení největšího Bludu historie zvaného "Velký Třesk". Jistě kolem toho bude nesouhlasná disputace, ale Einstein a Crawford potvrzují, že mám pravdu… (nebo spíš mě asi budou dlouho ignorovat a cenzurovat, ostatně ani o D.Crawfordovi si třeba ve Wikipedii nic nepřečtete…)
Ten Jeden Kámen (Ein Stein), který stavitelé (vědci) zavrhli, odmítnutím "Einstein's_universe" tvaru vesmíru, je totiž kamenem úhelným, spojujícím klenbu Vědy a Víry…
Dále je tam vysvětlení fenoménu "Betlémská hvězda", pomocí něhož lze určit datum narození Ježíše Krista (vánoce roku 3BC, tedy -2) ale především lze podle toho, že to Matouš věděl, objektivně _dokázat_, že mu to nějaké vyšší bytosti musely sdělit, protože to objektivně nemohl mít ze své vlastní hlavy…
Třetí část jsou moje vlastní texty… (Proč jsem si dovolil připojit k Bibli i vlastní texty? Časově je to spíš naopak, připojil jsem Bibli k vlastním textům a k té vědecké práci…) Chápu, že je to drzé… (Ale znáte ten příběh v Evangeliu o správci, co dostal hřivny, ale nezakopal je a přidal k nim vlastní? Snažil jsem se…)
Zajímá vás to? Chcete se mnou o něčem diskutovat?
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód