ČCE a Internet

Diskuze o roli Internetu v ČCE

Odpověď na příspěvek: Re: Mobil, politika a automobil

Od: Anonym: masox80.79.28.--- )
Kdy: 02. 08. 2006 11:32
Předmět: Re: Mobil, politika a automobil

Ano, pokud fond na kvalitní automobil vznikne, rád do něj přispěju. Já si totiž na rozdíl od vás práce synodního seniora nesmírně vážím. Už proto, že bych v sobě nenašel tolik odvahy přijmout takovou zodpovědnost, nenašel bych v sobě tolik nadhledu i zapálenost zároveň, nenašel bych v sobě tolik moudrosti a lásky k lidem, nenašel bych v sobě tolik inspirace pro všechna ta povzbuzující slova, která musí ze sebe chrlit, nenašel bych v sobě tolik píle a poctivosti najít si čas pro každého z této země… nedovedl bych být nejvyšším pastýřem této církve. A pokud jde o Joela Rumla, tomu bych koupil i vrtulník, protože jak jsem jej poznal, tohle všechno v sobě má - bylo mu to darováno a on to nezahodil, ale v sobě rozvinul. Vážím si jeho práce a jeho osobně. Pro něj to jistě není stálá zábava křižovat repubiku, jistě by se věnoval svým zájmům, byl s rodinou, která jej musela z Olomouce následovat do Prahy. To co v rámci své služby užívá mu naprosto náleží. Ale mě osobně nevadí ani majáčky a vrtulníky pro politiky. Tyto věci jim z podstaty věci také náleží. Nejde o osobní výhody, ale o podmínky které pro svou práci potřebují. Rozhodující je, jestli ta služba má protihodnotu, jestli to kdo dělá slušně a poctivě. Jestli to nezneužívá. Vaše rétorika je mi naprosto známá. Váš hlas mi připomíná zakomplexovaného člověka, který není schopen dělat v životě něco pořádného a hodnotného. Váš hlas prozrazuje, že nejste podle jména Němec, ale Čech a to většinový. A o té Diakonii bych zas tak vysoké mínění neměl… Nechcete se spíše přejmenovat na Herr Sehrbrauchebeer?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód