Ekuména

Diskuze o vztahu k jiným církvím a náboženským společnostem, ekumenické záležitosti apod.

Odpověď na příspěvek: Re: Ekuména - odpověď br. H.v.d.H.

Od: Anonym: Jana <> ( ---.silcomp.net )
Kdy: 17. 03. 2009 09:25
Předmět: Re: Ekuména - odpověď br. H.v.d.H.

Nedávno jsem navštívila jednu paní, která je v církvi, kde se zakazuje řádovým členům hlubší studium Bible. Tato paní neuznává celibát, ale uznává ekumenu. Ptala se mne na můj názor a musela jsem říct, že v ekumenu nevěřím. přečetla jsem si totiž předtím knihu, která je volně přístupná na internetu a jmenuje se Žena jedoucí na šelmě. Je to na internetových stránkách Jákobova studna . Jsou tam pomazané křesťanské knihy. K tomu jsem si ještě přečetla knížku Svědectví jeptišky a čtu Bibli a to vše mi stačí k tomu, abych se nechtěla, byť jsem křesťanka, sjednocovat s každým. Máme se varovat falešných bratrů a máme sloužit Kristu. Evangelizovat, vydávat svědectví a hlavně si zachovat čisté učení víry, abychom nezbloudili z pravé cesty a došli vítězně až do konce. "Kdo vytrvá až do konce, bude spasen." Ta cesta, která vede do nebe je totiž úzká a ta dálnice, která vede do pekla je široká a je na ní směsice lidí. Bůh Vás ochraňuj před vším zlým. Varujme se modlářství a držme se pevně Pána Ježíše Krista. Amen

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód