Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Podpoří ČCE Den pro rodinu?

Od: Anonym: jeden evangelík--- )
Kdy: 06. 07. 2017 14:34
Předmět: Re: Podpoří ČCE Den pro rodinu?

Pane faráři,, vy jste dlouho studoval a pak už se díval na svět jenom z kazatelny?? Vy nevíte jak to ve světě chodí?? Nežil jste nikdy normální život obyčejnýho člověka? Ne samozřejmě neexistuje název dávky jen pro neslušné romy , systém se tváří jako že dává stejně všem ale v praxi je všechno jinak. To je jako když jakože každý zaměstnavatel dává 100% příplatek za prácu ve svátek, máme na to přece zákon, ale ve skutečnosti to platí jen v lepších firmách,, podnikatel vás nažene na Cyrila s Metoden a na Husa do práce, protože se musí honem nachystat kamion a dá vám za to jen volno v pátek a jinak žádnej příplatek,, a to v lepším případě aspoň to volno.. Vy jste to nikdy nezažil? A teď nechtějte zase důkazy, sle věřte mi že sám jsem to zažil. No a s těma dávkama to máte stejné. Rozumíte mi? Podivejte se na jinou věc, u nás postavili cikánům celou ulici takových tech nerozbitných bytů, nových bytů za symbolický nájem. Když se kdosi ve městě na truc ozval, že se chce oženit a mít rodinu a chtěl by aby se město o něho taky tak postaralo,, že nemá bydlení, skončilo to jen tím ozváním se. A tedď mi najděte pojmenování toho zákona či pravidla v systému, na základě kterého město postavilo byty které byly jen pro cikány. Nenajdete ho… A cikáni ještě nadávali, že byty jsou malé a tak dále a chcou bydlet víc v centru města… Kdybychom měli hovořit o evidentním zvýhodňování pak ano, máme tady inkluzi, občanská sdružení určená jen pro….. evangelické faráře určené jen pro…….,, různé kvóty… ale to už je jiné, nekonečné téma.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód