Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: národovectví?

Od: Anonym: Martin Danihelka--- )
Kdy: 20. 03. 2017 16:02
Předmět: Re: národovectví?

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Martine, jako jsem napsal, že neznám nikoho, kdo naživo zastává extrémní  pozice podobné těm vašim, musím teď napsat, že neznám nikoho, kdo zastává  ten druhý extrém, na který údajně reagujete. Kde je tu někdo, kdo  "pohrdá vlastí"? Nepište mi, že jsou tu podporovatelé EU, že jsou  tu ti, kdo chtějí přijímat uprchlíky, protože ti by určitě neřekli, že  "pohdají Českem". Víte, mám dojem, že vy svého  "protivníka" očerňujete, abyste proti němu mohli bojovat tím  okázaleji.
Pastýřsky laskavě na někoho působit a ukazovat někomu nekoherenci v jeho vlastních slovech - to lze z očí do očí, kdy každý ručí za integritu sebe i svých slov. Zatímco trollové nemají tvář, nemají duši, nemají jméno, nemají koule. Mají jen umanutou chuť rozeštvávat, ubližovat, ostouzen církev nebo kohokoli, propagovat zrůdné a inhumánní myšlenky a postupy navazující na tzv. Třetí říši. Administraci tohoto webu to pravděpodobně nevadí. Každopádně je jisté, že jakákoli snaha investovat do dialogu s nimi má o dost méně smyslu než házet hrách na stěnu.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód