Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: pravda?

Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 22. 02. 2017 09:47
Předmět: Re: pravda?

Videa z youtube jako argument? A argumenty např. CNN a ČT vyloučit? Na youtube vám najdu „důkaz“ pro naprosto cokoliv. – Ale já myslím, že v základu si my dva neprotiřečíme. Já si taky myslím, že americký establishment a evropská mainstreamová média jsou proti Trumpovi zaujata. Jako trollování jsem označil až váš černobílý popis „reality“: stojí proti sobě dva tábory lidí, dost emotivně proti sobě, a vy napíšete, že jedni úročí na druhé, ale zprávy o tom jsou zamlčovány, a ti druzí neútočí, a zprávy o jejich útocích jsou vymýšleny. To prostě nemůže být pravda. Ve společnosti, která je snad stále do velké míry svobodná to nemůže být pravda o žádném sporu.
K Trumpovým výrokům: kdybyste googloval „Trump women“, „Trump racist“, „Trump xenophobic“, najdete desítky výroků, které jsou aspoň pro mne přesvědčivými důkazy jeho agresivního a xenofobního smýšlení. Nemluvím jen o politické nekorektnosti – ten člověk je pro mě nenávistný hulvát. Přiznávám ovšem, že to není hodnocení důkladné, pro takové nemám čas ani motivaci.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód