Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Neonacisté na Evangnetu

Od: Anonym: Martin Danihelka---.tmcz.cz )
Kdy: 31. 03. 2015 14:21
Předmět: Neonacisté na Evangnetu

Jana Pazderková napsal(a):
 Marťo, mně to nevadí, že mi za to, že mám jiný názor na homosexualitu v ČCE  než ty, nadáváš do nacistů. Ale ty, Marťo, ty jsi heretik. Už mnohokrát jsi  tak byl zde nazván. A ještě k tomu lhář, protože jsi nesplnil předložení  biblických argumentů pro akceptování hosexuálního sexu v církvi, které jsi  měl předložit jako PRVNÍ. A protože takové učení v Písmu a ni v apoštolské  tradici není, ale ty jej hlásáš, tak jsi K A C Í Ř .    Mám tě ráda můj Marťo.    Jana, Th.D.
Od mnohonásobného lháře, trolla, zastánce neonacistických idejí a totálního teologického diletanta, který navíc - ač muž - používá ženský nick, mají tyto nadávky jistě patřičnou váhu. Na tvém místě bych poměrně intenzivně začal hledat nějakého právního zástupce, protože ho časem budeš pravděpodobně potřebovat. Uvědom si, že za své trestné činy (§§ 355, 356, 403 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.) se můžeš dočkat i nepodmíněného trestu. A ten by nutně modifikoval tvé postoje k homosexualitě - ale to už je zase jiná kapitola…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód