Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Moje děsivá zkušenost s Čce

Od: Anonym: Atkinson Bob---.cust.avonet.cz )
Kdy: 03. 03. 2015 10:12
Předmět: Moje děsivá zkušenost s Čce

Vyznám vám můj příběh s pokušením a touto církví. Jsem člen čce. Zamiloval sem se do cizí ženy a ona do mně i když sem ženatý. Musel jsem s pokušenim bojovat sám Kdo mi řekne at neblbnu, kdo bude zapasit spolu semnou, když v nasem sboru čce mame ty kdo si nasli milenku a rozvedli se kvuli ni i ve starsovstvu, když náš farář dela takovym rozvedenym s tou novou ženou svatbu. Když sam farař nema v pořadku vlastni manželství. Nikdo se nemohl semnou v mojí zkousce modlit, protoze nechce se nikdo s druhým modlit, ani starší sboru. Byl sem na muj problém sám prestože mam svůj sbor. Když to období zkoušky přešlo a ja sam bojoval a tak tak ze sem zvíťezil, sem si uvědomil, že jsem mohl podlehnout a odpadnout od Krista. Děsivé je na tom to, že sem nemel zadnou podporu ze strany evangelickeho sboru. Čce necha človeka klidne odpadnout. Snad by, kdybych zkousce podlehl, moje chvani povazovali za normalni věc. Poznal sem, že si musím najít společenství křesťanů jinde než v nasem sboru protoze az budu zas jednou ve zkoušce, nikdo mi neda ten pomyslný pohlavek a pomoc. Nemohu se podepsat ale toto moje svědectví je pravdivé ve všem. Budiš toto varování o stavu naší církve

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód