Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Hlas lidu

Od: Anonym: Tomasek Jiri <> ( ---.adsl.sky.cz )
Kdy: 21. 02. 2006 21:17
Předmět: Re: Hlas lidu

Vazeny samospravedlivý udivuje je mne vase reakce svedcici o tom ze jste se ani nena- mahal precist co jsem napsal.Kdybyste to ucinil nemohl byste si nevsimnout,ze jsem jasne deklaroval sve negativni smysleni, k homosexualnim vztahum ale jen jsem chtel rici : 1 Ze zakon neni natolik dulezity,aby byl duvodem k nejapnym utokum na skupinu lidi v tomto pripade na SPEK jen kvuli tomu,ze si dovoluji mit jiny nazor nez jejich kritici u kterych je zel dle zpusobu vyjadrovani zretelna nejen mala uroven zakladni vzdelanosti ale i naprosta absence elemen- tárni slusnosti. 2 Jsem proti demagogii kazdeho druhu zejmena pak proti lece- ni si svych pocitu menecenosti tim ze vyuzii prvni prile- zitosti k utoku /tentokrat na adresu fararskeho spolku/ Nesouhlasny nazor lze uplatnit lepe nez nevzbíranym uto- kem Takovy utok vedeny stejne militantne jako vase reakce na to ze jsem si dovolil mit jiny nazor nez vy mne silne pri- pomina heslo ktere sveho casu hlasala byvala vedoucipartaj (Kdo nejde s nami jde proti nam). Na adresu vasi bohorovne nehoraznsti mohu jen Konstatovat Slusneho a mysliciho cloveka nemuze uraziy kdyz se o neho Profanus Vulgus otre. tom

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód