Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Sjezdy

Od: Anonym: Hana Burešová---.cktch.cz )
Kdy: 20. 12. 2005 12:30
Předmět: Re: Sjezdy

Mám jen pár poznámek k tématu: Martine Balcare, vím, že je velmi nevděčné něco organizovat a pak poslouchat kritiku, navíc ne vždy příliš konkrétní. Nicméně, na kritiku nelze reagovat námitkou, že kritik sám nic neudělal, ač mohl. Přece se mi něco může nelíbit a můžu to kritizovat, i když sám nemám schopnosti, možnosti atd. sám to udělat lépe. Divadelního a filmového kritika nikdy, nikdo nevyzve, tak si to udělej sám, když jsi tak chytrý. Kritika by na druhou stranu měla sloužit budování. Já sama jsem byla na několika sjezdech - je to mega akce, kde se myslím lze jen obtížně seznámit s novými lidmi (tedy chápu, že se tam lidé mohou cítit osaměle) a ani není mnoho času popovídat si s těmi, co znám. Člověk pendluje od přednášky k přednášce a vzhledem k tomu, že mnoho programů probíhá paralelně, opravdu se s většinou lidí míjí. Závěrečné setkání u jedněch bohoslužeb je emočně nabité (psycholog by jistě objasnil, proč velké množství lidí přináší i velmi silné emoce) a identitu mladého evangelíka velmi povbuzující. Mě osobně to celé moc nesedí, jenže to asi nejde dělat jinak. Určitě je spousta lidí, kteří to mají rádi a pro mladé v určitém věku je potřeba splynout se skupinou dost velká. Takže proč ne. Jen bych chtěla povzbudit oddělení mládeže, aby napřeli svůj lidský potenciál i do organizování jiných akcí pro mládež, jak se ostatně i děje. Různé kurzy, exercicie apod. mě osobně připadají opravdu výživnější.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód