Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: harmonogram kauzy KEA podle "Konzervatoře Olomouc"

Od: Anonym: Jiří Klimeš <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 24. 11. 2012 19:42
Předmět: Re: harmonogram kauzy KEA podle "Konzervatoře Olomouc"

Dobrý večer, rád bych ke svému /ne/členství v čce. Především, jednání synodní rady a dalších v čce moji "cestu víry" akcelerovala, nikoliv vyvolala. Ve chvíli, kdy celý synod si čte tajný materiál /tisk o EA/, ve kterém se píše, jaký jsem pacholek a že budu kázeňsky synodní radou řešen a já přitom o tom nevím vůbec nic, nikdo mi nic nevyčetl, nevytkl…to mi přijde natolik sprosté, že od takových zlojedů - myslím syradu - se skutečně kázeňsky řešit nenechám - proto ten náhlý odchod. Ad katolictví - rozhodně neplánuji přestup k ŘK, je pravda, že v denním režimu studuji postgraduál u prof. Ambrose SJ na CMTF UPOL, ale to proto, že je na to /spiritualita, kultura etc./u nás nejlepší. Z přestupu ke katolictví bych spíš podezíral nové vedení EA či syradu, když po mém odchodu se na EA znovu začalo vyučovat náboženství podle katolického katechismu a nikoliv podle nových /protestantských/ osnov stanovených v nových švp, které jsem vytvářel. Navíc náboženství studenty ea učí katolička, absolventka katolické teologie. Tož tak, pěkný týden přeji.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód